Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányos, milyen sűrűn hívnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányos, milyen sűrűn hívnak titeket randira?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, engem elég régen hívtak randira utoljára. Ez most azt jelenti, hogy senkinek sem tetszek? :(

2013. dec. 1. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akinek tetszel, nem elég bátor. Ha neked bejön valaki, kezdeményezz nála.
2013. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdésbe lányokat akartam írni, csak elírtam. :D
2013. dec. 1. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
változó, de átlagban kb. havonta egyszer
2013. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még sose számoltam átlagot. :D
2013. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyire tartom fiúkkal a kapcsolatot

ha egyáltalán nem vagyok rájuk kíváncsi, nem reagálok az üzeneteikre meg egyszerűen nem foglalkozom velük, akkor nem hívnak, de ha olyan kedvem van, hogy szívesen beszélgetek velük, esélyt adok rá, hogy megkérdezzék, akkor rögtön hívnak... tehát ez egyenlő azzal, hogy kb. 1-2 havonta többen is elhívnak


de ez nem mérvadó, attól még mert téged nem hívnak esetleg, nem azt jelenti, hogy senkinek sem tetszel :) az is megeshet, hogy nem mernek kezdeményezni, ez utóbbi pedig nem ritka a fiúknál

2013. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég léptem ki egy hosszú kapcsolatból, eddig senki se mert még elhívni... pedig nem harapnék érte. :) De előtte hívogattak rendesen.
2013. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!