Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó program? (:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó program? (:

Figyelt kérdés

A barátomat három hete nem láttam, és a következőre gondoltam:


megérkezik, lerakja a cuccait, találkozunk, aztan a karácsonyi vásárba mennénk, utána vacsoráznánk valami finomat, aztán nálunk aludna, reggel pedig felkelek előtte, és sütök tojást, pirítóst meg veszek mindenféle aszaltgyümölcsöt, amiket imád.:)

És Mikulás-ajándékként odaadom neki az illusztrációimat róla és a kapcsolatunkról:)


Fiúk, ti örülnétek ilyesminek?



2013. dec. 1. 21:25
1 2
 1/12 Freddy K ***** válasza:

jó jó, de egy pasi három hét után három dologra tud gondolni:

szex szex és szex no meg esetleg szex

2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 JoeyTribbiani ***** válasza:
Illusztrációk? Hát nemtudom :D
2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megérkezik, bevágja a cuccait a sarokba, leléptek a kocsmába, részegen hazavánszorogtok, elalszotok a konyhaasztalon aztán reggel dugtok egy jót. Majd 10 év múlva röhögve mesélitek egymásnak és nem bántátok meg.
2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És a szex hol marad?
2013. dec. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 moonlightsentinel ***** válasza:
Őszintén? Mivel van benne egy finom vacsi, egy finom reggeli (meg gondolom szex), ez tetszene. Annyira, hogy még a kapcsoltunkról szóló illusztrációhoz is örömteli képet vágnék.
2013. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, a "nálam alszik..." egy burkolt utalás volt.

Az illusztrációkat pedig úgy kell elképzelni, hogy grafikusnak tanulok, tehát egy színvonal van mögötte.:D

2013. dec. 1. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Cuki vagy, de így lesz a legjobb:


megérkezik- SZEX- lerakja a cuccait - SZEX aztan a karácsonyi vásárba mennénk, haza és SZEX utána vacsoráznánk valami finomat, aztán nálunk aludna, pontosabban SZEXELNE, reggel pedig felkelek és SZEX, és sütök tojást, csak ne nyelest, pirítóst meg veszek mindenféle aszaltgyümölcsöt, amiket imád. és magadon szolgálod fel.

És Mikulás-ajándékként odaadom neki az illusztrációimat róla és a kapcsolatunkról:) SZEX :D

2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Minden egyes aktust írjak bele?:D
2013. dec. 1. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem írásra gondoltam te félkegyelmű, hanem aktusra :D
2013. dec. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 moonlightsentinel ***** válasza:
Jaaaa azt hittem ilyen szeretlekes bögre kategória ez az illusztráció. Ha nem, hanem tényleg valami kreatív, akkor tetszene, szerintem ez így jó. Amúgy mi lesz a kaja? :D
2013. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!