Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hogy hívjam el randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NameNight kérdése:

Vajon hogy hívjam el randira? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok rég óta ismerem és szeretném elhívni randira de nem tudom hogy.De ha el is hívnám mit mondjak neki?(szeretlek vagy mi?).Amikor én ránézek (ő is látja) elmosolyodik vagy grimaszol.Majdnem minden reggel amikor egyedül ül a padon oda ülök mellé és beszélgetünk meg napközben is.Most hogy itt a tél szeretném elhívni randira.Kérlek segítsetek.

2013. dec. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

KORT ILYENKOR MIÉRT NEM LEHET ÍRNI?

bakker... szerinted mégis hogyan válaszoljunk a kérdésedre ha azt se tudjuk, hogy hány éves vagy???

2013. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kor függő a kérdés 1#
2013. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi 15
2013. dec. 3. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: "Szia lenne kedved inni velem egy forró csokit, vagy elmenni moziba, megnézni a karácsonyi vásárt, stb?"

16/L

2013. dec. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!