Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Előfordult már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Előfordult már olyan, hogy hiányzik egy lány, akibe nem vagytok szerelmesek, de nagyon kívánjátok szexuálisan?

Figyelt kérdés

Tehát, hiányozhat valaki pusztán szexuálisan, érzelmek nélkül? Vagy ha már hiányzik valaki, az már szerelem? :))


Jelen esetben a lány egy másik országban él, tehát nem könnyen elérhető.


2013. dec. 6. 02:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyit biztosan tudok, hogy ismertem már olyan nőt, akibe nem voltam szerelmes, de szexuálisan nagyon bejött volna.


És olyan is volt a barátom (lány), aki egyáltalán nem jött be szexuálisan (ha fizettek volna sem fekszek le vele), de nagyon jó volt vele lenni!


Na, ezt rakjuk össze valahogy!

2013. dec. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan hiányzik. Még szűz vagyok. /Sajnos/
2013. dec. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat olyan, hogy olyasvalaki hiányzik, akibe nem vagyok szerelmes, de kívánom szexuálisan, viszont össze sem lehet hasonlítani azzal az érzéssel, mint amikor az a személy hiányzik, akibe szerelmes vagyok. Egyébként már hiányzott olyan ember, akibe nem voltam szerelmes.
2013. dec. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, miért ne lehetne ilyen?
2013. dec. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert olvastam olyasmit, hogy a férfiak a hiányt, sóvárgást a szerelemmel azonosítják. ez baromság?
2013. dec. 6. 02:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, nekem vannak barátaim is. :)
2013. dec. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiúknál természetes hogy van csak sexuális vonzalom.DE kimutatták ha egy olyan pár fekszik le egymással akik szerelmesek egymásba akkor jobb a sex.
2013. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!