Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex az exszel, megmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Felhivott a volt baratnom, h. mit szolnek, ha talalkoznank vmikor egy beszelgetesre... Mar vagy 2 eve nem

beszeltunk egymassal. Neki nincs baratja, en sem jarok most senkivel, viszont vele semmikepp sem akarom ujrakezdeni ( en szakitottam annak idejen). Viszont szexben benne lennek vele. Szerintetek megmondjam neki, lesz ami lesz?


2013. dec. 6. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen. lehet ő se akarna mást. ha meg igen, akkor azt könnyen le tudod vágni a beszélgetésből, tekintetéből. abban az esetben viszont ne kezdj bele!!!!
2013. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De... megis hogy mondjam meg? Utaljak ra? Hogyan?
2013. dec. 7. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondod neki, hogy most nem akarok komoly kapcsolatot kialakítani senkivel bla bla bla bla de veled nagyon jó volt a szex. :)
2013. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Es...ebbol egyertelmu lesz? Csak mert abban nem vagyok 100 szazalekig biztos, hogy ujrakezdes celjabol akar velem talalkozni, bar nem tudom...
2013. dec. 7. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
2 év után úgy, hogy nem is beszéltetek? Biztos nem akarja újrakezdeni. Szexet akar mert nincs más, téged pedig már ismer az ágyban, szóval hajrá.
2013. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a találkozást és ki fog derülni mit is akar, lehet csak simán egy beszélgetésre hívott el, kíváncsi mi van veled.

Tőlem kitelne ilyen pl. szóval magamból indultam ki.

Ne tervezd el, hogy hogyan add a tudtára, inkább jöjjön spontán.

2013. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem mondani, csinálni kell! :P
2013. dec. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szexeljünk.

De ezt csak így egyértelműen, röviden közöld vele, ne kérdezd, ne kérdezz. Ha akarja azonnal lecsap rá, ha mást akar, elküldöd a halál faxába.

2013. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!