Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak, tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2,5 hete találkoztam egy férfivel, jól éreztük magunkat, randi végén mondta, hogy szeretne még velem találkozni. Két nap múlva felhívott, hogy mi újság velem, stb, és hogy találkozzunk az egyik nap. Mivel elég elfoglalt és nekem az az időpont nem volt jó, abban maradtunk, hogy akkor még beszélünk. Eltelt 5-6 nap, nem keresett, ezért írtam neki egy smst, hogy mi újság vele. Írta, hogy tökre örül, hogy írtam neki, meg kérdezte, hogy mit láthat. Nem tudtunk konkrét időpontot megbeszélni, mert sokat dolgozik és elég kiszámíthatatlan is a munkája, ezért ismét abban maradtunk, hogy majd beszélünk..ennek már 4 napja. Szerintetek csak hülyít vagy tényleg ennyire nincs ideje? Érdeklem egyáltalán?
2013. dec. 7. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Érdekled.
2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mikor láthat*
2013. dec. 7. 17:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem keres?
2013. dec. 7. 17:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki egy olyan kedves üzenetet, hogy bármikor amikor ideje van szívesen látnád. Aztán ennyi. Ha ez után nem keres, akkor felejtős.
2013. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor írtam neki smst, akkor mondta, h mennyi dolga van, de mindenképp akar velem találkozni. És abban maradtunk, hogy ha lesz pár szabad órája, akkor szól. De azóta semmi :/
2013. dec. 7. 17:41
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi. Fejetős. Ha majd 2-3 hét után előkerül, akkor meg neked lesz dolgod.
2013. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ha majd irsz neki vagy ö ir akkor majd probálj arra cėlozgatni hogy milyen helyes,kedves, STB. Nálam bejött. Mármint amikor találkozni akart velem a barátnöm es nem volt idöm.
2013. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha látszólag ő az elfoglaltabb, akkor kérdezd meg tőle (pl. sms-ben), hogy mikor ér rá, illetve írjon egy konkrét időpontot. Elvégre annak kell a másikhoz alkalmazkodnia, aki jobban ráér.
2013. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy írjon ő időpontot, mert én tudom úgy igazítani a dolgaimat, hogy tudjunk találkozni. És azt mondta, hogy ha lesz szabadideje mindenképpen szól. De most tényleg ennyire nincs 1-2 szabad órája? Nekem ez furcsa
2013. dec. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!