Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sok agresszív nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok agresszív nő? Akik csapkodnak ha valami nem tetszik nekik. Nem valami nőies.

Figyelt kérdés
Ez tetszik a férfiaknak? Vagy miért van egyre több lány aki ha mondjuk megijed akkor aki megijesztette azt elkezdi csapkodni?

2013. dec. 7. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Idegbeteg p4csák...
2013. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem idegbetegek, csak magukba fojtják a bajukat és így adjál le a dühüket.
2013. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Mert megtehetik, mivel a férfiak mindennel elkényeztetik ezeket a vinnyogós pláza3,14csákat!!
2013. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vadkan01 ***** válasza:
6%
Így akarják elérni, hogy az legyen amit ők akarnak, ez gyakran be is jön.
2013. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már értem!
2013. dec. 7. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
nem bírják elviselni ha valami nem úgy történik mint ahogy szeretnék és agresszióba fojtják a tehetetlenségüket.
2013. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

én ijedtemben csaptam már le srácot...

utána hűű de rosszul éreztem magam :)

nem győztem elnézést kérni :))))

2013. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Na én utálom az ilyen nőszemélyeket,anyagi károkat is képesek okozni,ha beszáll a darázs nekik... nekem van ilyennel tapasztalatom is,kávéfőzővel szétverte az etz-m műszerfalát 1 ilyen idegbeteg,még aznap kivágtam mint macskát sz arni.
2013. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem nőies, de igaza van az egyik válaszolónak, mert bár csak a magam nevében tudok beszélni, de pl. hiába nem nőies, de én is a tehetetlenségemet "csapkodással"- "hisztivel" vezetem le pedig még plázap. sem vagyok.

A pasiknak nem tetszik, ahogy magamnak sem és akkor néha magamat is "fenékbe tudnám billenteni", viszont a "csapkodás" után megnyugszom. Bár én nem szó szerint csapkodom, csak hangosabban jön ki belőlem, hogy valami nem tetszik és nincs ráhatásom. 31N

2013. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyám ilyen. Össze se tudom számolni, hány telefonját vágta már oda, csak mert valami nem tetszett neki. Meg még sorolhatnám, miket. Borzasztó.
2013. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!