Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megdicsérik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megdicsérik egy lány külsejét, illik megközzönni? Az beképzelt aki a dicséretre semmi nem mond?

Figyelt kérdés

Mert ugy van vele, hogy "termesztes hogy szép vagyok!".

Szóval akinek azt mondják, szép a haja, jó az alakja, jól all neki a ruha, nyaklánc, smink stb, és erre semmit nem mond, köszönetet az bunkó?



2013. dec. 11. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Qrvára nem természetes semmi sem az életben! Az sem, h élsz.
2013. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fárasztó állandóan köszöngetni, vagy a bókolás módja bosszantó/ijesztő...
2013. dec. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én spec. nem tudok semmit mondani egy bókra, vagy dicséretre, mindig megköszönöm. Megesett már, elmosolyogtam magam, és gondolom látta, hogy pirulok, válasznak szerintem ennyinek is örülnek, de ha megköszöni a lány úgy a szép.
2013. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, ha bókolnak nekem, ezért legtöbbször egy szemforgatás után egy halk köszönömöt mormolok el. :'D
2013. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha természetes is illik megköszönni.

Aki nem teszi hamar bunkónak nézik.

2013. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem pár válaszból kiderül,hogy az sem jó ha bókol pasi. Viszont közeledjen,de ne bókoljon,ne írjon fb-ra,ne szólítsa meg az utcán, ha megragadom a hajánál fogva az jó úgy?:)
2013. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbbször nem baj, bár lehet rosszul csinálni, például nem sokan díjazzák, ha utánuk füttyentesz az utcán, de ne várd el, hogy minden kis udvariasságtól meghatódjon valaki.
2013. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, mindent illik megköszönni, amivel valami jót tesznek neked, vagy valami jót, biztatót mondanak.
2014. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Buborék122 válasza:
Minek dicsérjenek meg, ha meg se köszönöd!!! Sztem bunkóság...
2014. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!