Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik társkeresőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Larazus kérdése:

Szerintetek melyik társkeresőre érdemes regisztrálni? Az ingyenes oldalakon túl sok a regisztráció és egyszerűen képtelenség normális partnert találni. (Ha egyáltalán visszaír) 30/F

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Pontosítok: FIZETNI melyikre érdemes???
2013. dec. 15. 18:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű egyikre se. Ha meg az vagy miért nem megy a való életben?
2013. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj a kinézetemmel! Nem a valós életben való ismerkedéssel vannak bajaim! Van ötleted melyikre költsem a pénzem??? :)
2013. dec. 15. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

egyikre se...ha jó a dumád akkor úgyis visszaírnak ingyenesen is. Csak nem elkeseredetten "jajnőtakarok" stílusban kell írni.

Szia mizu, kicsit bővebben, személyre szabottan és kész.

Eddig cirka 20 nő volt meg netes ismerkedésből ;)

2014. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 eszternagy válasza:

Nekem az jött le a kérdezővel kapcsolatban, hogy nem numerákat keres.

Férfi szemszögből nem tudok segíteni, de a saját tapasztalatomat meg tudom osztani: én az elittel jártam sikerrel és mielőtt megtaláltam a párom, egy kellemetlen randim sem volt.

21/L

2014. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!