Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin közben is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin közben is lehet próbálkozni csókkal, vagy inkább hagyjam a végére, mikor hazakísértem a lányt?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal, én szívem szerint már beszélgetés közben (nyilván nem az elején) megpróbálnám megcsókolni a lányt, de nem tudom, hogy ez így nem sok-e. Elég lenne, ha miközben hazakísérném, a derekára tenném a kezem, és a kapu előtt adnék neki egy csókot? Komoly válaszokat kérnék, ha lehetséges, bár tudom, hogy sokak számára triviális lehet a kérdés, számomra nem az. Köszönöm.

2013. dec. 15. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp az első randin szeretnéd, akkor a végén szerintem.

Bár azt sem ártana tudni, hogy hány évesek vagytok :D

2013. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok lánynak még az első randi végén is korai, ne a közepén próbálkozz az elég kínos lehet.
2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Huszonévesek, csak nincs túl sok tapasztalatom. Szégyenszemre. :S Mindenesetre köszi.
2013. dec. 15. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem előírás hogy az első randin csókolózni kellene vagy a lánynak a derekát megtapogatni, bár manapság ez a tempó a trendi, tudom.
2013. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én huszonéves lány vagyok, és nekem pl nem jön be az első randis csók.

Ha mindenképpen akarod akkor a végén, de áhh én pl nem örülnék.

2013. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azért nem kapkodnám el. Bár nekem sincs sok tapasztalatom ilyen téren, mert nálam a randik valahogy kimaradtak az életből, ez hosszú így de ez a lényege.

A mostani barátnőmmel randiztam először szinte életemben, akkor az első randinkon is nagyon szimpatikusak voltunk már egymásnak, eléggé izzott a levegő körülöttünk, persze nem csókoltam meg, de amikor hazakísértem akkor puszival köszöntünk el, én adtam a szájára egy lágy puszit amit látszólag élvezett is mert picit elpirult meg elmosolyodott. De nekem egy nagy csajozó haverom mondta hogy első randin maximum akkor legyen csók ha már régebb óta ismerem és voltunk már együtt egy párszor társaságban mondjuk vagy valami.

De a csajjal akkor találkoztam először és még nem akartam elsietni a dolgokat. Amikor hazafelé kísértem a kezünk többször összeért, tehát a végén megfogtam már a kezét, ami látszólag tetszett is neki :) De ezt sem érdemes elkapkodni csak ha többször adódik az ha véletlen megérintik egymást a felek. de akkor is jobb figyelni azt mert ha a csaj elhúzza a kezét vagy nem hagyja vagy kellemetlen neki akkor nem szabad erőltetni.

A derekát átkarolni csak picit szabad szerintem, bár én ilyet nem csináltam, de a búcsú puszi előtt azért megöleltük egymást :)

De a második randin már bátran megmertem csókolni mert akkor adódott egy szituáció amikor már annyira néztük egymást olyan szinten belenéztünk jó mélyen egymás szemébe hogy muszáj volt megcsókolnom amit mindketten élveztünk mert jó hosszú, elég érzelmes csók volt, tehát akkor már ráéreztem hogy lehet.

2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AtyeszLL ***** válasza:

Nem Te döntöd el, mikor lehet csókolni, hanem a lány. Csak olvasni kell a jelekből.

És nem az a lényeg, hogy mikor, hanem, hogy HOGYAN!


Neked azt kell elérni, hogy akarja, és nem csak annyit, hogy "rábeszéled".

2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak 1x, valaki, azt árulná el, hogy mégis hova a búsba siettek ENNYIRE???????
2013. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetés közben közel kerültök egymáshoz és hosszasan mélyen a szemedbe néz csókold meg finoman. Ha nem kapja el a fejét, vagy visszacsókol nem sietted el. Ha előbbi teljesül, vagy nem kerültél ilyen helyzetbe próbáld meg a búcsúzáskor. Öleld meg, szorítsd jól magadhoz és mehet a csók.
2013. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!