Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szinte mindegyike...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szinte mindegyike eszeveszettül vizuális, csakis a, , szép" arcú srácokat hajlandó észrevenni?

Figyelt kérdés
Fent vagyok egy oldalon, nevezetesen csajokespasik a címe. Két nickem van, egyiken egy ismerős srác képével, másik a sajátoméval. Hozzá kell tenni, nem vagyok ronda, vagyis azt hiszem. Mindig ugyanazokat a lányokat nézem be és nyomok rá bejön jelet mind a két különböző felhasználónevemmel. Most abba ne menjünk bele, hogy ez mennyire etikátlan vagy sem. A barátom helyes srác, de nem hittem, hogy ennyire és azt sem, hogy ennyire hasonló a lányok ízlése (privibe képet róla csak, ha valakit érdekel). Az enyémet 23 lány nézte meg a bejelölt 200 ból és egy igenem van, az övét a bejelölt kb 200 lányból 124 nézte meg és 59 mondott igent. De az utóbbi időben az enyémet senki sem, bárhogyan is jelöltem be őket és bármit is írtam. Aztán heccből feltöltöttem egy jó autós képet és hirtelen 3 nap alatt 16 lány nézte meg a képet. Persze igent, nem kaptam, de ,,láttamot" azt igen. Ennyire vizuálisak lennének, szinte MIND? Az ízlésük pedig nagyon hasonló a fiúk iránt, ha tagadja valaki, ha nem.
2013. dec. 16. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy társkereső. Lehetséges, hogy itt még jobban dominál az első benyomás, ami a látszat, a külső. Nem?
2013. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, igen a lányoknak csak a helyes pasik kellenek, a többi nem létezik. Túl van tárgyalva.
2013. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arról nincs statisztikád, hogy azok a lányok akik látták a profilokat hányan hitték el, hogy valós a profilkép? Mert a legtöbb rányom, hogy tetszik de a kapcsolatot már nem venné fel az illetővel.
2013. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neten sokkal kisebb az esélye egy rondább fiúnak. Főleg társkeresőn, ott a csajok megtehetik, hogy válogatnak, hisz naponta kb 100-an megnézik őket és 50-en írnak nekik, mindre úgysem fognak válaszolni..
2013. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De azt hozzáteszem, hogy a helyedben nem egy olyan társkereső alkalmazásban ismerkednék, ahol a női profilok 90%-a kamu.
2013. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egy csak külső alapján ítélő oldaltól mit vársz??? itt a külsőt lehet pontozni, és kész. lehetnek akármilyen jó belső tulajdonságaid, amikkel az életben jobban érvényesülhetsz akár, mint egy nálad jóképűbb ember, ez az oldal nem erről szól.
2013. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. És?


Azt viszont hozzátenném, hogy pl. a barátnőimmel enyhén szólva nem mindig értünk egyet abban, hogy melyik pasinak "szép" az arca. Akkor is, ha be akarod mesélni, hogy nem így van. :D Én ezt tapasztalom.

2013. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én kérek szépen egy képet! :)
2013. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy olyan oldalon, ahol kizárólag kép alapján döntenek, mit vársz? Mindenki a "legjobbat" akarja...
2013. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen agyalnod, én alig ismerek olyanokat akik társkeresőn jöttek volna össze. Jó egy párt ismerek de ők mindketten jól néznek ki.
2013. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!