Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezeljem a fiúkat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a fiúkat, és hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Nyáron elkezdtem beszélgetni az egyik "jövendőbeli" osztálytársammal. Egyszer találkoztunk még a nyáron, nem ketten, hanem többen. De valahogy leváltunk róluk, szóval kettecskén maradtunk. A lényeg, hogy gólyatáborba is nagyon jól elvoltam a fiúval. Tábortűz, beszélgetés csillaglesés, stb. És egyre jobban tetszett a fiú.. Ez így talán egyszerű is lenne. "Csak" bevallom és kész.. csak, hogy féltem a barátságunkat is. osztálytársak állandóan kérdezgetik, hogy járunk-e titokban (nem). Nem tudom eldönteni mit is érez irántam.. Mert van, hogy utal rá, máskor meg a "pofámba vágja", hogy barátok vagyunk. egy ideje már ölelgetjük egymást, órákon összenézünk stb. de semmi nem történik. Ha meg is öleljük egymást én kezdeményezek. Valahogy kezdek belefáradni abba, hogy futok utána és, hogy barátnak tart. És mostanában azt is felteszem magamnak, hogy egyáltalán lánynak tart-e. Ha ez még nem lenne elég probléma... Még szeptemberben két hét ismeretség után megkérdezte egy másik fiú, hogy tetszik-e nekem.. Hát nagyon kis pici aranyosnak tartottam, de akkor azt mondtam neki (kerülőként) még nem ismerjük egymást eléggé. Azóta is jó barátok vagyunk. A különbség, hogy ő lány ként néz rám. Odafigyel előre enged, nem viccelődik a súlyommal (hozzáteszem nem vagyok se cérna se duci). A karácsinyi műsoron megöleltük egymást, én nem is tulajdonítottam nagy dolgot neki, amíg nem vettem észre, hogy elpirult. Ma nem voltam jó passzban egy doga miatt. Míg a (1) fiú röhögött, hogy rosszabbul sikerült, ő a (2) odajött és megölelte, hogy lesz majd jobb is. Majd elkezdett viccelődni, hogy ez az első, hogy mikor megöleltük egymást ő a magasabb (én ültem). Igen alacsonyabb, mint én de engem ez nem zavar.. Egyszerűen belefáradtam, hogy a (1) fiú "semmibe" vesz. És jól esik, hogy a (2) odafigyel rám. fogalmam sincs mit csináljak most. a válaszokat előre is köszönöm :))



2013. dec. 20. 19:49
 1/4 anonim válasza:

Sziaa.:) Szerintem a (1) fiu vagy nem akar tőled semmit vagy bunkó vagy csak nem tudja kimutatni az érzelmeit.. meg kéne tudnod hogy melyik..

a (2) fiu pedig szerelmes beléd..

[de arra figyelj hogy az egy fiunak sem tetszik ha egy másik után futsz.. ;)]

17/L

2013. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom kideríteni... ♥ és lehet hogy igazad lesz :) még egyszer köszi ja és egyébként 16/L vagyok
2013. dec. 21. 23:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval körbekérdeztem.. bár sejtettem, hogy nem nagy sikerrel. Azok közül akiket ismerünk velem van a legjobban jóba. Senki nem tud az (1) fiú gondolatairól. Már majdnem feladtam, mikor eszembe jutott az oviskori barátnője (tényleg csak barát). Beszélgettünk és egy olyan mondatot sikerült kihúznom belőle: "Egy lánnyal sem viselkedik így, mint veled... Vagy talán a ... (volt osztálytársával)" Hát ezt nem tudom, hogyan értelmezni :/ lehet jobban járok ha elfelejtem, és addig a (2)-től időt kérek. (És egyébként teljesen másként viszonyulok a két fiúhoz. Az (1) ölelgetem, ráhajtom a fejem a vállára, okot keresek, hogy megfogjam a kezét stb. De ő nem szokott felém, vagy csak nagyon ritkán, de akkor nagyon. A (2) viszont csak most volt nemrég az első ölelés, eddig csak pacsi-pacsi volt. De mostanában, hát... kölcsönös) Nem tudom mennyire érthető :/
2013. dec. 22. 23:40
 4/4 anonim válasza:
1.válaszoló vagyok.:)! ha gondolod írj privátban és ott beszélgetünk mert igy nemnagyon értem.:/
2013. dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!