Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy ez egy kicsit hosszú lesz!

Van egy osztálytársam, mind a 2-en 15 évesek vagyunk, én nemsokára 16. Élőben még sose beszéltünk, facebookon chateltünk mindig. Egyszer egy kiránduláson nagyon lejárattam magam, szóval nagyon gyerekesnek tűnhettem előtte. Ezután egy évig nem is beszéltünk sehogy se. Most viszont tetszik (ezelőtt is tetszett), viszont neki lehet van barátja (múltkor láttam a mekiben egy idősebb fiúval).

Szeretném egy kicsit jobban megismerni, és el is akarom hívni valahova majd, de nem tudom hogy lépjek, mert még sose beszéltünk élőben, odamenni meg nem merek. 3 éve vagyunk osztálytársak és élőbe sose beszéltünk. Szerintetek mit tegyek? Vagy inkább hagyjam a fenébe?



2013. dec. 23. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. :D
2013. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogyan csináljam?
2013. dec. 23. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mit veszíthetsz?
2013. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hülyén festene, ha minden nap egymást látnánk és ugyebár nem jönne össze.
2013. dec. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!