Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon ciki randira hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon ciki randira hívni?

Figyelt kérdés
Nem találkozok most a téliszünetben a fiúval de randira szeretném hívni,ciki ha facebookon keresztül teszem meg?
2013. dec. 25. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább telefonon keresztül, az jobb
2013. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki,de azért fogadd meg az első tanácsát.:)
2013. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát öhm.. én egyszer próbáltam, de nem írt vissza a drága


de ki tudja, egy próbát megér. Így legalább nem idegesít majd a gondolat később, hogy mi lett volna, ha ráírsz. Ha viszont nem ír vissza éghet majd a pofád meg a kis lelked ahányszor csak meglátod.

2013. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz egyáltalán, valahogy el kell híni, igen telefonon személyesebb talán, de facen nem leszel zavarban :) Nekem mindegy lenne, hogy hívnak el randira, ha az hív el akit szeretnék. De tök aranyos dolog, hogy lány létedre el mered hívni valahová, én nem merném! Sok sikert hozzá
2013. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öhm...AZ
2013. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AnonymusKing100 válasza:
Hívd fel hameg nincs meg a száma akkor személyesen.
2015. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!