Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi végén hogyan pusziljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi végén hogyan pusziljam meg a lányt?

Figyelt kérdés

Nem szeretek puszizgatni, ha lehetett mindig kerültem, szóval nem igazán tudom hogy hogyan kéne. Azt tudom hogyan kell puszilni csak azt nem hogy hogyan illik. Csak az egyik arcára és kész? Vagy mind2re? És akkor ő mikor puszil vissza? Ezt nem tudom. Megköszönném ha elmagyaráznátok.


Bocsi a zavaros fogalmazásért, kicsit fáradt vagyok



2013. dec. 28. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Randi után csiklóra illik.
2013. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Száddal
2013. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló:

Nem mivel, hanem hogyan.


Nehéz ügy. Legfőképp szituáció függő a dolog. Ha szolid a lány, adj neki az arcára 2-őt. A többi esetnél meg ahogy sikerül :)

2013. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet jobbra, egyet balra, és ő is ugyanígy, ugyanekkor puszil vissza. (közben ne kapd el a két karját és tarts úgy magad előtt, nekem egyszer így csinálták és idegbajt kaptam tőle :) viszont finoman és gyengéden közben megérintheted a felkarját)
2013. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!