Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyit számít, ha a fiúnak van egy pár pattanása? Van olyan, hogy pl nemjönnél vele össze mert pattanásos, de ha nem lenne az már igen? - Szőkésbarna - Kék szemre buktok?

Figyelt kérdés
16/f
2013. dec. 30. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár pattanás nem érdekel. Amúgy meg ha zavar, lehet vele mit kezdeni. A szőkésbarna haj elmegy, a kék szem nem jön be.
2013. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze.. Tudományos tény, hogy kémia úton szeret beléd. Azt hiszem hormon stb.
2013. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Minden lánynál változó most őszinén azaz egykettő sztem nem vészes ,amugys majd elmúlik ha egy csajnak bejössz akkor. Nemaz fog számítani h van e rajtad egy kettő hanem hogy milyen a személyiséged.perszena külső számit ;))

18L

2013. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3. Válaszolo vagyok meg hozzatennem az utollso' mondatomhoz h. Vmilyen mertekben
2013. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
20/L vagyok az egyetemen találkoztam a barátommal kis pattanásos képű szőkés hajú kék szemű vékony jó magas srác, de nekem nagyon bejön, természetesen küzd a pattik ellen de engem nem zavar mert imádom! :)
2013. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!