Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért van ennyire temérdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van ennyire temérdek sok 30 feletti egyedülálló nő, mert megnövekedtek az igényeik a férfiakkal szemben (főleg külső és egzisztencia terén) és nem jó nekik senki sem?

Figyelt kérdés
Én is 30 körüli férfi vagyok és ilyen nőknél próbálkozok. Hiába nem vagyok se utolsó csóró és ronda alak és hiába is mondom nekik, hogy nálam sokkal rondább és nincstelenebb alakoknak is van csinos párjuk, sajnos mintha meg sem hallanák. Csak erősködnek, hogy nekik jobb kell és még nem állnak készen a családalapításra. De ezt tapasztaltam az elmúlt év során kb 20 esetben is, mikor próbálkoztam náluk. Utána meg miért sírnak akkor ha 40 körül nincs férj és nincs gyerek és kifutottak az időből?
2013. dec. 31. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Te komolyan ezt mondod?

"hiába is mondom nekik, hogy nálam sokkal rondább és nincstelenebb alakoknak is van csinos párjuk"

30 év felett is lehet még mit tanulnod a nőkről :)

2013. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Galaxis. ***** válasza:
84%
A nőkben is van hiba, de bennünk férfiakban több. Tudod a nők tudják mikor a párjuk fejében nem megy más állandóan csak a fiatal csajok. Gondolod nem látja a nő rajtad amikor kiesik a szemed amikor egy fiatal 20 csaj megy előtted? Meg az elvárások feléjük? Szerintem azért sírnak mert kevesen vannak akik a párjukat azért szeretik akik.
2013. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

"hiába is mondom nekik, hogy nálam sokkal rondább és nincstelenebb alakoknak is van csinos párjuk"

És ettől tényleg nem dobták le a bugyijukat? A fene...ki hitte volna?:D

2013. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nincs így, de legalább ma lehetne szünetet tartani a siránkozással nem? :D Idd le magad vagy valami :D
2013. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2013. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös


epic win

2013. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tukmálod magad, mint egy rossz porszívóügynök.
2013. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

***KÖZHELY ALERT***


Komolyan, nem szeretem a coelho/oravecznóra/müllerpéter-közhelyeket, de annyi rinyáló pasi van itt, mint az ovis kiscsoportban beszoktatáskor.


Szóval:

"Ha ez élet dögunalom, nézd meg, mennyi energiát fordítasz rá! Soha sem hallod, hogy valaki azt mondaná: "Hajnalban kelek, edzem a testem, tanulok, ápolom a kapcsolataimat, teljes gőzzel dolgozom - és SEMMI JÓ nem történik az életemben." Életünk egy energiarendszer. Ha semmi jó nem történik benne, az a te hibád. Ha majd egyszer felismered, hogy a befektetett energia alakítja a körülményeidet, akkor már nem leszel áldozat."

2013. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
ne haragudj,debil vagy.
2013. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tukmálom magam :DD
2013. dec. 31. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!