Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliból megismert csajt hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliból megismert csajt hova jó elhívni?

Figyelt kérdés

Van pár számom tegnap estéről, lehet elhívnám valamelyik csajt találkozni mégegyszer, de hova, mit csináljunk ?

Én egy kávézóra gondoltam, mert ha nem jó a csaj vagy nagyon hülye, akkor max 10-20 perc az egész és annyi.De ha meg jó akkor a kávézóból hova tovább, mit csináljak még vele stb.?

18/f



2014. jan. 1. 18:00
 1/8 The Guard ***** válasza:
Buliba :D
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
buli wc-be orálra..
2014. jan. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
plázák wécéiben le tud pippantani
2014. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ne a tipikus bulirib.ncokat képzeljétek el :D azokat az ismerőseim kapták ki, ezek még normálisak voltak. Azért is kértem el a számukat, nem csak azért h lepippantsanak
2014. jan. 1. 18:07
 5/8 anonim válasza:
Kávézó jó,mert ott tudtok beszélgetni,de egy órát is ellehet beszélgetni egy tea mellett,első randinak szerintem elég annyi. Elmehettek moziba,vagy valami átlagos plázás programot kitalálhatsz,de szerintem az maradjon második randinak. Előbb beszélgessetek,hogy derüljön ki,van-e értelme tovább... Szerintem. :)
2014. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.. akkor maradok a kávézónál:) Mozira én is a 2.3.4. alkalomkor gondoltam.. hétvégére be is rakok 2 csajt azt hiszem
2014. jan. 1. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
tényleg jó a kévzó,de ha megtudnám nagyon nem venném jó néven hogy egyszerre több csajjal randizol......és szerintem ezzel minden nő így van.. 18l
2014. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igazad van, de úgy értettem, hogy "megpróbálok beszervezni" :D

mert ha csak 1et próbálok az simán lemondhatja, vagy fel se veszi a telót, stb..A többi csaj meg nem úgy néz ki sajnos, mint ahogy az estéről emlékszem rájuk..XDD

szóval most 1 csaj maradt végül aki szóba jöhet..

2014. jan. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!