Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tavaly tetszett egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly tetszett egy srác, bejöttünk egymásnak, mégse történt semmi, idén pedig elment a suliból. Úgy döntöttem, elmondom neki hogy nagyon bejött/bejön! Jót ötlet ez? Részletesebben lent =)

Figyelt kérdés

Szóval azt biztosan tudtam, hogy tetszem neki, és valószínűleg ő is tudta, hogy bejön nekem (ezt most nem részletezném).

Idén elment a suliból, és ugyan egy városban lakunk, sohasem futok össze vele..

Úgy döntöttem, hogy most már semmit sem vesztek, ha elmondom neki, lesz ami lesz alapon - sajnos csak msn-en tudom véghez vinni ezt :S

Mit mondjak neki, de legfőképp ez nem idióta ötlet?

Köszi előre is :)

(Ha fontos: Ő 16/F én 17/L)


2009. nov. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megoldható, de ne ezt mondd! Kerítsd elő msn-en, klikk rá, beszélgess vele 1 picit. Akármiről... Mi van vele mostanában (tekintve, h eltünt, gondolom ez akár még érdekel is) meg a többi blabla... Aztán ha már 1 ideje beszéltek akár el is hívhatod randizni. "Azon gondolkoztam nem lenne-e kedved találkozni velem valamikor." <- vagy hasonló. Menjetek el egy teázóba vagy bárhova, ahol lehet beszélgetni.


Szal tulajdonképpen nem mondd meg, de azért lehet ezt vele közölni... Nem a "Teccel, dugunk?" szinten kell ezt intézni. ;)

2009. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző kommentelő maximális választ adott, halgass rá!
2009. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kíváncsi vagyok hogy mi fog alakulni!:)
2009. nov. 28. 21:31
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak most vettem észre egy hibát!

Nem jót, hanem csak "jó" (a kérdésben)

2009. nov. 28. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Csak úgy egyszerűen...
2009. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!