Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint barátság. Megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint barátság. Megéri lépni?

Figyelt kérdés

Régóta óta ismerjük egymást, és nagyon jóban vagyunk. Bármiről el tudunk beszélgetni, vannak közös érdeklődési köreink is. Mindig bókol nekem, viccelődik, pl. hogy majd feleségül vesz, és hasonlók. Már nagyon régóta így megy. Volt, hogy találkoztunk kettesben is. Úgy érzem van valami, ami felé húz, várom, hogy beszélhessek vele, sokat gondolok rá, és rossz szemmel nézem, ha más lányok társaságában látom :). A szép szavak, amiket mondd nekem néha személyesebbek az átlagnál. DE Nem próbálkozott még, mikor találkoztunk akkor is én javasoltam először, később ő is... Aztán abbamaradt a találkozgatósdi. Attól félek, hogy nem mer közeledni hozzám, mert azt hiszi, én nem lennék vevő többre, de ez hihetetlen lenne, mert egyértelmű jeleket küldök neki. Az érdekes, hogy úgy érzem, tényleg nem játsza magát, és nem vagyok számára közömbös. De még abban sem vagyok biztos, én mit érzek. Vágyok rá, de félek, hogy ha komolyabbra fordulna a dolog, akkor nem lenne meg a szikra. És féltem a barátságunkat is... Ha megcsókolnám, lehetne olyan a kapcsolatunk, mint előtte? Vagy ott lebegne kettőnk között? Szerintem a csók után mind a ketten tudnánk, mit akarunk a másiktól, de ha ez nem ugyanaz lenne, akkor vége a barátságunknak? Megérné? :/


19/L



2014. jan. 1. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Imádom a fincsi 19 éves lányokat :DDD
2014. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri lépni. Később meg azon rágnád magad , hogy mi lett volna ha...
2014. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 2. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Mai világban nem gáz az se, ha a lány kezdeményez. Ne csókold meg hirtelen, szó nélkül, előbb valld be neki, hogy mit érzel, és várd meg, hogy ő erre hogyan reagál, mit válaszol.

"Vágyok rá, de félek, hogy ha komolyabbra fordulna a dolog, akkor nem lenne meg a szikra." - ha most megvan a szikra, akkor komolyak az érzéseid, és szerintem ez később se múlna el, inkább pont, hogy nagyon boldog lennél, már ha viszonozza az érzéseidet!

De ha nem, akkor is beszéld meg vele, hogy nem szeretnéd, ha ez tönkretenné a barátságotokat, megpróbáltad, de ő nem viszonozta úgy, akkor esélytelenül elfogadod simán barátként, hogy ne veszítsd el. Ha ezt elmondod neki, megmarad a barátság! Minden esetre én nagyon szurkolok nektek, hogy összejöjjetek! :) Barátságból szerelem - szerintem nagyon romantikus és izgató dolog.

2014. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :)!
2014. jan. 3. 10:34
 6/6 pannii1125 válasza:
100%
egy részt megéri .másrészt nem. a legjobb barátnőmnek volt az egyik fiú barátja és tetszettek egymásnak szerették is egymást a fiú probálkozott nála de a barátnőm elutasitotta hogy nem mer hogy nme akarja elveszteni a barátságukat.ez volt 3 éve.és azóta se beszélnek.. a másik barátnőm meg összejött egyik tökjó barátjával és le is feküdtek fél évig jártak. és vége lett
2014. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!