Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal való találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal való találkozás után milyen témáról kellene beszélni?

Figyelt kérdés
mert ha most pl a motorok vagy pl autók jutnak hirtelen eszembe akkor mi van?
2014. jan. 2. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz a lányról.Had beszéljen és lássa,hogy valóban érdekel téged az a sok katyvasz amit mesél.
2014. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen belül te mit értesz kedves válaszoló? (nem volt még barátnőm ezért kérdezem és lenne egy kiszemeltem)
2014. jan. 2. 12:51
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Ismerd meg a lányt. Ha már kiszemelted, akkor nyilván kíváncsi vagy rá, hogy milyen ember, ha pedig kíváncsi vagy rá, akkor tudod, hogy mit akarsz tőle kérdezni.
2014. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

lányként mondom: csak olyanokat kérdezz amire tényleg kíváncsi vagy. egyrészt mert nagyon látszik, másrészt meg az egésznek nem sok értelme van ha nem vagy őszinte. Ha nem érdekel amit mond, nem biztos, hogy emlékezni fogsz rá ő viszont tudni fogja, hogy elmondta neked.

nyugodtan beszélj magadról, motorokról, autókról! egyrészt van lány akit ez tényleg érdekel. másrészt ha nem viszed tulzásba tetszeni fog neki. van egy fiú aki tetszik nekem és ő is szereti az autókat. ha elkezdene azokról beszélni kissebb mértékben esküszöm érdekelne. ha nem sikerült meggyőzzelek itt van megegy pelda. penteken vegighallgattam egy bacsitol egy 3 oras beszedet a boraszatrol (ami mellesleg nagyon tavol all tolem, nem is fogyasztok alkoholt) es elveztem es megmaradt mert egyszeruen annyora erdekesen adta elo olyan elvezettel mondta...egyszeruen jo volt hallgatni.

2014. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló oké értem köszi a válaszod

Ahogy te is mondtad, hogy ami tényleg érdekel pl az h mit szokott csinálni, mi érdekli meg h szokott e sportolni vagy ilyenek?

2014. jan. 2. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

4# vagyok

Igen, ilyenekről. Keress közös pontokat :)

2014. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!