Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 17 éves lánynál próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 17 éves lánynál próbálkozok abból lehet valami?

Figyelt kérdés

15F

Van egy nagyon helyes lány,totál beleszerettem

Én komolyabb vagyok a kortársaimnál sokszor mondják mért vagyok ilyen komoly persze tudok komolytalan is lenni ha kell

Nagyon hasonló az érdeklődési körünk

Azon kívül rengeteg jótulajdonságom van:kedves,humoros,kreatív,illedelmes,romantikus...



2014. jan. 2. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom,hogy ezt kell mindjam de szerintem nincs. En 17 eves lany vagyok es az a baj,hogy mi is inkabb a nalunk idosebb fiukat helyezzuk elonybe mert megtudnak vedeni, tervezhetunk veluk jovot , es valoszinuleg tapasztaltabbak a szex teren.
2014. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy nem.


De meg kell próbálni, mert maximum nem jön össze. Annál rosszabb nem történhet. De az legalább jó pont lenne nála, hogy mertél kezdeményezni.

2014. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jobb lesz ha többet járok akkor edzőterembe

Talán tapasztaltabbak talán...

2014. jan. 2. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a csajtól függ :)

Nekem 15 évesen volt 23 éves barátnőm, szóval… ;)

2014. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyan már.. Nem kell neked ahhoz edzőterem.. :) ha megtetszesz a lánynak, onnantól nyert ügyed van, csak szépen játszd el a lapjaidat :) És igen lehet, pl én 15 évesen voltam egy 18 éves lánnyal kapcsban :) (bár most 16 évesn kezdtem el gyurni, szóval nem az izom kell ahhoz, hogy ágyba döntsd, vagy egyéb :) Az hogy meg komolyabb vagy, kétlem, bár a csajok a jófej, vicces fiukért vannak oda(átlag). Meg emígy, bunyóban fontos tényezője az izom, de a bilder is beszophat 1 álkapcsütést, oszt neki ott helyben vége :D kidől.. :) Jobb a tehnika :) Próbálkozhatni próbálkozhatsz, csak döntsd el előtte mennyit akarsz rá áldozni.. Mert egy 17 éves lány bizony nem marad otthon péntek-szombat este otthon :) Hajrá
2014. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, hogy öreg lábosban is megfő a kolbász :)

Tuti bejön (én most egy 9 évvel idősebb nőt akarok megszerezni), szóval hajrá :)

20F

2014. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!