Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne ismerkedni katonák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni katonákkal/tűzoltókkal/rendőrökkel?

Figyelt kérdés

(Kérlek a rosszindulatú kommentektől kíméljetek) szóval az érdekelne hogy hol.lehetne ismerkedni találkozni randizni a fent leírtak közül??


Válaszokat előre is köszönöm


18/L


2014. jan. 2. 21:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Érd el, hogy letartóztassanak. :D

Férjem járt jól (speciel épp velem) Ülök a bárban, odaül mellém: Nem tudod, hol lehet rendőrnőkkel ismerkedni? (nem tudtam, hogy ki ő, akkor még nem ismertem)

Erre én: Na mondjad.


Egyébként tök átlagos helyeken. Nálunk a kapitányság mellett van szinte a meki, az egész épület ott csoportosul kávét meg fagyit venni, akár télen is. :) De vannak pl. pub-ok a rendőrségek közelében, péntek este tele vannak egyenruhásokkal. A többihez konsztum nincs, magam ismerem, de tűzoltókat nem ismerek. :)

2014. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De itt is.lehet :-D
2014. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehetnél kreatívabb...

Mai nagy facebook világ...ki likeolja a rendőrséget, honvédséget, tűzoltóságot (mhely sok embernek nyilvános a kedvelők között), írsz nekik, na bumm.

2014. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sportos, izmos tűzoltó srác vagyok... Ismerkedünk? :-) Lànyok?
2014. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tuzoltokkal adventi koszorut hagyd egve
2020. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!