Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mennyire tapaztaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire tapaztaljátok ezt az, , urban legendet", amit itt és mindenhol mindenki fennhangon beszél, hogy buliban boldog-boldogtalan pasi is tud lányokat felszedni, leitatni és a végén biztosan meg is dugni?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez sosem jött össze, azt sem engedik, hogy meghívjam őket italra, táncra is felkérem őket, azt sem engedik. Dugni meg végképp nem, bezzeg másokkal igen. Mit lehet tenni? Pedig mindig 20 ezer ft-al megyek le, hogy legyen már végre valaki és rakatszámra szólítom le az átlagos külsejű lányokat. Velem lehet a gond, valamit rosszul csinálok?
2014. jan. 2. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20.000-et nem elinni kéne barátocskám, és lehet összejönne egy barátnő, nem csak egy dugnivaló tizenéves.
2014. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy, hogy nem engedik.
2014. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul csinálsz. Én még pénzt sem viszek, általában engem hív meg minden lány. :D
2014. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
biztos a lányokkal van a baj nem veled... biztos a legenda egy átok neked-...
2014. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Honnan van ennek ennyi pénze?
2014. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész,attól függ hogyan nézel ki.Ha jól akkor simán,ha nem akkor hagyd is az egészet.
2014. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na ez az, van aki ingyen iszik a lányokkal és minden este mással van szinte. Van, aki meg bepróbálkozik mindnél és kapja a sok kosarat. Mégis 100 ból 99 ismerős azt harsongja, hogy melyik csajt vitted ágyba ebben a buliban, mert ők ezt meg azt húzták meg. Nem értem. De ha 100 ból 99 minden este mást csajt dughat, akkor az az 1 miért nem, miért egyet sem kaphat meg?
2014. jan. 2. 21:34
 8/16 A kérdező kommentje:
Buliba sötét van, csak árnyakat látni, nem fontos a külső, csak a rámenősség meg a fogdosás. De nekem még a fogdosást sem engedik, mindig szólnak, hogy a kidobókkal is legyél ilyen te ma.om.
2014. jan. 2. 21:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Menj el salsa tanfolyamra,és megváltozik az életed. Legtöbb helyen több a csaj, havi korlátlan bérlet 9 ezer alatt van, akár minden nap mehetsz másik órákra.


Kezdő tanfolyamon van ahol még a helyes szemkontaktust, mosolyt is gyakoroltatják. Pl. "srácok nézettek mélyen a lányok szemébe,lányok ti is a srácokra", egy-két körön át csak ez van alaplépésekkel, percenkénti párcserével.

2014. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ott be lehet mindenkinek csajozni?
2014. jan. 2. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!