Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem nagyon szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem nagyon szeretne velem találkozni akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
19 éves ő is és én is, egy osztályba járunk. Volt már közös programunk, meg elég jóban is vagyunk. Néha fel ajánlom neki, hogy jöjjön el velem valahova vagy hasonló, de szinte mindig van valami kifogás. Szeretek vele lenni és szeretnék még többet, de attól tartok, hogy ez nem fog menni. Megbeszélni sem tudom ezt vele, mivel nincs rá alkalom. Egyébként egy nagyon rendes lány, mondhatni egy igazi nő. Valószínűleg ezért is keresem a társaságát.
2014. jan. 3. 11:37
 1/10 szimi14 ***** válasza:
nem akar akkor veled járni :/
2014. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az kizárná azt, hogy találkozzon velem?
2014. jan. 3. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, és igen kizárja, mert azt hiszi, hogy Te szeretnél vele járni. Ha Neked nem gond, hogy csak barátok lesztek, akkor mond el Neki, és legközelebb már menni fog Veled.
2014. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Azért nem megy, mert nem akarja, hogy te félreértsd. :)
2014. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is erre a variációra amit ti írtok, de ameddig nem jön el velem addig semmit nem tudunk megbeszélni. Mi baja lenne attól, ha azt mondanám neki, kapcsolatot szeretnék vele? Semmi. Egyébként nem áll fent ennek a mondatomnak a veszélye. Nem értem a nőket. Nekem pont az rémlik a csajokról, hogy ők mondják azt, hogy attól, hogy valaki a társaságukat keresi nem biztos, hogy akar is tőlük valamit. Szemben a fiúkkal akik ugye rögtön azt hiszik, hogy a lány akar tőlük valamit már akkor amikor csak rájuk köszön.
2014. jan. 3. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele iskolán belül. Közös tanóráról, közös barátokról, suli körüli történésekről, közelgő suli programokról. Tartsd szóval különböző kérdésekkel, de ne legyen belőle interjú. A beszélgetés közben, ha kicsit ideges leszel, mosolyogj és vegyél mély levegőt. Nem gond, ha lelépsz, mielőtt nagyon kínos lenne a szituáció, de mindenképpen valami kellemes dologgal és egy mosollyal köszönj el tőle: "Örültem, további szép napot!" / "Jó órát!" Ez egy kellemes kiinduló pontot adhat a következő beszélgetéshez.


Ha már szívesen elhívnád randira, előtte elhívhatod egy csoportos tevékenységre.

- Van kedve lejönni többiekkel, megnézni a suli sport eseményt?

- Van kedve lejönni többiekkel, biliárdozni?

- Többiekkel kinézünk a sétányra, van kedved ott lógni?


Amíg a többiekkel vagytok, rájuk is figyelj picit, bár nem csak miattuk vagy ott, de ha túl sokat foglalkozol a lánnyal, picit fura, kellemetlen lehet. Ezért jó, ha többiekkel is beszélsz.


ilyesmi...

2014. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokad, de a helyzet az, hogy ezek szinte mind megvannak. Talán ez a csoportos szórakozás nincs meg, nem egy a baráti körünk és ő jelleméből adódóan ragaszkodik is a sajátjához. Szerintem arra még nehezebb lenne rávenni, hogy az én ismerőseim közé hozzam, nem azért, mert nem kedvelné őket vagy rossz arcok, talán kicsit zárkózott.
2014. jan. 3. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ő társaságához csatlakoznál?
2014. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az sem olyan egyszerű. Valahogy megbróbálom ezt a dolgot megoldani, mert nőbe ennyi időt még nem fektettem és nem is szeretnék. Főleg ezt elpocsékolni nem.
2014. jan. 3. 12:48
 10/10 Fegyo3000 válasza:

heló!

jó tanácsom nincs mert ugyan ebben a cípőben járok kelek :/

sőt én is 19 vok és igen-igen of course én se értem a csajokat sajna

ezzel csak az volt a célom hogy tudd nem vagy egyedül :)

2014. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!