Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan sráccal aki, rendes, kedves, nagyon bejön nektek külsőre is, de ahol az életében tart az már nektek nem perspektíva?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy én most fogok végezni egy viszonylag jó szakon, nem egy büfészakon, hanem amivel könnyen el lehet helyezkedni. A srác viszont habár ugyanannyi idős mint én, mos kezdett el egy szakot, tehát még 3 évig mindenképpen diák lesz, és utána is kétesélyes, hogy el tud-e majd ezzel a szakmával helyezkedni. Habár nagyon tetszik nekem és érzelmileg is nagyon vonz, nem tudom milyen vége lehet egy ilyen kapcsolatnak...

2014. jan. 3. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem ez alapján döntenék.
2014. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Sznobkodunk kérdező?
2014. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el, hogy ez nem számít, aki elvégez egy egyetemet az már 24 éves, azért ha 30 előtt szülni szeretne, ilyeneket is nézni kell. Vagy ezzel csak én vagyok így? :(
2014. jan. 3. 18:07
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretnék, nincs mese. Meg amúgy nem tudhatod, lehet, hogy bejön neki az élet.
2014. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Persze fordított esetben ez nem lenne baj mi? -.-
2014. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nyilván azért végeztem egyetemet, mert fel bírom fogni, hogy fordított esetben is probléma lenne ez.
2014. jan. 3. 18:09
 7/22 anonim ***** válasza:
Neked vagy neki?
2014. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező

Csak szólok h. bill gates, és steve jobs egyet sem végez.

Ne mis volt perspektivájuk khm... Ugye?

Maradjunk annyiban, hogy van benne egy jó adag anyagiasság... (jó suli, jó állás, amiből eltart amig 3 gyereket szűlsz. Bocsi, de a környezetemben láttam pár ilyen "perspektiva" hajhászt, és végül csak kiderült h. erről szól a történet)

2014. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Ezzel csak az a probléma, hogy a férfit annyira nem érdekelné ez. Engem legalábbis.
2014. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ennek a srácnak konkrétan biztosan nem, mert most nőtt be a feje lágya (ha benőtt nem tudom). Arról beszélek, hogy egy iskolázott férfinek biztosan baj, ha a felesége nem az. Arról nem beszélve, hogy ebben a helyzetben, ha ezt a szakot sem végzi el a srác és nem tud elhelyezkedni, ha gyereket szeretnénk később, akkor sokkal kínosabb lenne elmennem szülési szabadságra egy jólfizető állásból, úgy hogy a párom akivel élek esetleg nem dolgozik, vagy minimálbérért dolgozik valahol? Most rossz vagyok?
2014. jan. 3. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!