Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 30 éves pasi van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves pasi van rá esély hogy komolyan gondolja egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 21:16
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
jaj istenkém :S mai elfajult világunkban, teli szexre éhes férfiakkal elég kicsi az esély rá, hogy komolyan gondolja, de lehetnek még csodák. Csak nagyon vigyázz magadra! Légy határozott, ne hagyd magad megvezetni, és ismerd ki rendesen. Na és persze próbálj meg túl látni azon a nyamvadt rózsaszín ködön, bár ez talán nehéz kérés, de a te esetedben azt hiszem különösen fontos lenne!
2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, van rá esély..

Szerintem inkább fordítva necces a dolog:

Van rá esély hogy egy 17 éves lány komolyan gondolja egy 30-as pasival??


Sajnos elég kicsi.

:-(

(Ezért nem kezdek huszonéves (kis)lányokkal, akik még "élni" szeretnének és nem elkötelezni magukat egy tartós kapcsolatba.)

Üdv!


37/F

2014. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
ÉN 40 VOLTAM A LÁNY 14 A KORUNKBÓL NEM VOLT PROBLÉMA. EGY 14 ÉVES UGYAN ANNYIT SZEX-BE ÉS SZELLEMIEKBEN IS MINT MONDJUK EGY 30 ÉVES NŐ. AKI JÓ A SZEX-BE ÉS SZELLEMILEG AZ 14 ÉVESEN IS JÓ, HA AKKOR NEM VALÓSZÍNŰLEG KÉSŐBB SEM LESZ JÓ. TAPASZTALATBÓL MONDOM. LÉTEZNEK ENNÉL NAGYOBB KORKÜLÖNBSÉGEK IS. HA A FÉRFI IDŐSEBB BIZTOS, HOGY JOBB SZEX-BE, MINT FIATALABB KORÁBAN.
2014. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Nekem is volt elég sok -16, -17, -18 éves de akkor még nem voltam 25 sem!

Max az egészséges korkülönbség 5 esetleg 7 év és ezt mindig is így gondoltam!

Apósom és a mostani párja között is van 19 év kereken de meg is van a véleményem róluk! Apósom 17-al idősebb mint én, a párja meg 2-vel fiatalabb.

Hát csinosak együtt mondhatom!!!

Megmondom őszintén nekem egy 10éves fiam van de ha látok egy 18 alatti-körüli lányt akkor arra úgy nézek mint egy gyerekre aki nemrég kezdte el élni az életét az iskola után!

Ha mostanság látok egy 25 év körülit akkor arra már nem úgy tekintek mint egy gyerekre, hanem mint egy generációval utánam lévő Nőre.

Tudtátok, hogy régen 21év után számított felnőtnek valaki?

Vannak nálunknál nagyobb és fejlettebb országok ahol még most is több mint 18! Pl: -USA, -Kanada, -Anglia stb...

Én ha például tartanának népszavazást legyen-e újra 21 Magyarországon, akkor az elsők között lennék aki szavazna, hogy igen!

Gondolkodj már kislány! van közöttetek 13év! Az ennyi idősen különösen hatalmas különbség!

Mikor te első osztályos voltál akkor már ő feltehetően aktívan élt (és több volt mint te most)!

Ha pedig még mindig úgy gondolod, hogy hüyeséget írok akkor viszont én kérdezem, hogy miért kérdezted meg?

37F

2014. jan. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
egyáltalán nem gondolja komolya....biztos elnyomták eddig, és igy tudna feletetted, apáskodni, nevelni, fonokoskodni!SEMMI JO NEM SZARMAZNA BELOLE
2014. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Én sem tartom egészségesnek ezt a kapcsolatot. A nagy korkülönbségből fognak adódni gondok, ha eleinte nem is, később igen. Ha a pasi komolyan is gondolja, a lány csak 17, lehet, hogy most jól érzi magát, de pár év múlva talán rádöbben, hogy vágyik a korabeliek társaságára, akár nemcsak baráti értelemben. Ne legyen persze igazam, de akkor is át kell ezt komolyan gondolni.
2014. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Izebigyo126 válasza:

Kedves előttem néhánnyal hozzászóló!!! Jézus!! 40 évesen voltál egy 14 éves lánnyal???

Én 37 leszek mire a lányom 14!

Ha szexelne vele egy 40 éves pasi, nem simán feljelenteném, hanem előtte még az amerikai focis barátaimmal úgy megveretném, hogy mindjárt tudnád, hogy hol a helyed!!

Te milyen nőkkel voltál együtt, hogy azt gondolod, egy 14 éves olyan, mint a 30!

Hát lehet, hogy már pont olyan magas, és pont akkora a lába, de se szellemileg se fizkailag, se testileg nem olyan!! oltod,

2014. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Izebigyo126 válasza:

A véget elrontottam!!

Szóval az ilyen beteg embereket, mint te börtönbe kéne csukni!!

És egyáltalán nem gondolom, hogy egy harminc éves pasi ne gondolhatná komolyan!!

De nem egy 14 évessel!

2014. jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Whitetrash válasza:

Ember válogatja! Van akiknél működik , van akiknél kiderül, hogy nem, van aki elég érett egy ilyen kapcsolathoz van aki nem, de attól most gondolhatják komolyan!Mindenkinek megvan a joga dönteni, kivel mikor mit akar legyen az még csak 17 éves.A korkülönbség egy dolog, nem a kívülállók dolga megítélni két ember kapcsolatát!

30 évesen gondolhatja a férfi éppen olyan komolyan mint egy 17 éves lány! Kis korkülönbség esetén is ráunhatnak egymásra, vagy kiábrándulhatnak egymásból az emberek, nem kor kérdése ez! A kulcs szó a szerelem!

A 14 éves kislányokkal nem korabeli fajtalankodókat én is

elítélem!

2014. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Miért ne gondolhatná komolyan?

S miért is gondolná komolyan, ha nem úgy viselkedik?

Szerintem ezt érezni kellene, nem kérdezni!

2014. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!