Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam egy lányt csütörtökön. Belement. De azóta még nem jelentkezett, és ma lenne a találkozó. Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete online ismertem meg. Minden nap beszéltünk, és nagyon szimpatikusnak találtam. E hét csütörtökön elhívtam egy randira. Beleegyezett, hogy ma (szombat délután) találkozzunk. Tegnap dolgoztam, este 8 körül írtam neki, hogy áll e még a dolog. Azóta nem írt vissza, és el sem olvasta. Nem túl nagy kocka a lány, de van mikor velem is hajnal 1-ig beszélt.

Nagyon megkedveltem online. De tartok tőle, hogy ez egyoldalú dolog, hiszen a mai randiból már alighanem semmi sem lesz.

23 vagyok, ő 19.



2014. jan. 4. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez pech
2014. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha az időpontot nem beszéltétek meg, akkor ne számits túl sok dologra, ha igen, akkor menj el, és várj
2014. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ezt tudom.

hosszú idő óta vele tudtam igazán jókat beszélni neten. Sz/r lesz a tudat, hogy a mellékelt ábra szerint ezt már cseszhetem...

2014. jan. 4. 10:52
 4/14 A kérdező kommentje:
nem beszéltük meg. sem a helyet.
2014. jan. 4. 10:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Én mindig elkérem a telefonszámát is amikor a randira akarok térni... Ha megadja a telefonszámát, csak akkor hívom el randira, és nem a chat-en, hanem telefonon.
2014. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

+5 vagyok

Amúgy szerintem is felejtsd el a randit. Abból nem lesz semmi.

2014. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen aljasak a mai lányok. Engem is hányszor szívattak mrá meg, hogy megbeszéltük a randi helyét és idejét és vagy el sem jöttek én meg ott vártam vagy a randi előtt alig 10 perccel jelzett, hogy nem tud jönni, na mondom jó szemét vagy, már itt vagoyk mindjárt a megbeszélt helyen. -.- Én mondogm a lányok csak dugásra valók, mert lélekben nem tisztelnek minket, fiúkat, csak kihasználni tudnak. Hát használjuk ki mi is őket, így a tisztességes, nemde?!;)
2014. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Inverz Tűz ***** válasza:
Nincs semmi veszve. El kell kérni a telefonszámát, fel kell hívni és megbeszélni normálisan az időpontot és helyet. Ha tényleg nem akar találkozni, akkor úgyis fog valamit nyavajogni.
2014. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#7-es ne általánosíts.

Szerintem ne légy elkeseredve ha nem jön össze, nem lóghat mindig a neten. Ha legközelebb beszélsz vele, akkor nyugodtan felvethetsz egy másik időpontot, konkrétumokkal.

2014. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem tudom, ohgy érdemes-e még probálkozni nála, vagy az már szánalmas lenne.


nem használok ki lányokat. megtettem, de szexkapcsolatban sem voltam boldog. Érzelmeket szeretnék.



tud valaki segíteni ebben, hogy mikortol számít szánalmas erőlködésnek ez az egész randikérős dolog?!

vaagggy már ott elcsesztem, hogy online kértem, és konkrétumok nélkül?

2014. jan. 4. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!