Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meleg srácok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti milyen helyekre, klubokba, közösségekbe, programokra járnátok, ha ismerkedni szeretnétek, de nem így direktbe, hanem normálisan, fokozatosan, komolyabb kapcsolat reményében?

Figyelt kérdés
Az internetes, meg a rapid jellegű ismerkedések eddig nekem nem jöttek be.

2014. jan. 7. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Jelenleg nem járok semmi ilyen helyre mert tudtommal Pesten lenne a legközelebbi meleg szórakozó hely , az meg kissé messze van , meg nem is ismerem a környéket,stb

Na de ha járnék akk szerintem talán valami diszkó jellegűbe ,zene lenne ,táncolni szeretek , plusz ott lehetne egy kicsit inni is, így azért könnyebben meg nyílnék és tudnák ismerkedni bár azt nem tudom ,hogy akik szintén ott akarnak ismerkedni mennyire akarnak komoly kapcsolatot vagy csak fel akarnának szedni egy éjszakára:/

Esetleg elmennék valami meleg szervezethez önkéntesnek , kitudja hát ott találnék valakit

2014. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
1-es micsoda egy nekrofil hajlamaid vannak, szerintem ásd el magad :D
2014. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem discora gondoltam.


Olyasmit keresek, ahol hosszabban van lehetőségem megismerni a másikat anélkül, hogy kimondanánk, hogy ismerkedünk. Például valami sport kör vagy hasonló. Persze olyan, ahová melegek járnak.

2014. jan. 7. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátom.

Kérdezőnek igaza van, mert a netes ismerkedés tényleg torz képet nyújt.. engem most így alázott meg egy nyomorék, kinézte az érdeklődési köreimet stb. és azon keresztül fűzögetett.

2014. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hát esetleg meleg kávézók..de hát oda se egyedül megy az ember általában hogy odaüljön valakihez, hanem már kettesben megy valakivel..nem egyszerű :/esetleg meleg rendezvények..és most nem a felvonulásra gondolok:D vannak neten, tudsz keresni ilyen klubbokat melegeknek, szerveznek programokat, oda eljárhatnál..igazából nemtok értelmes tanácsot adni én így direktbe ritkán mentem ismerkedni...akkor is max szórakozóhelyekre de hát ott meg nehéz olyan embert találni, aki nem csak szexelni akar egyet. én interneten ismerem meg az első meleg haveromat. nem lett köztünk semmi de nagyon jóba lettünk és általa még megimsmertem sok meleget, járunk együtt ide-oda és így viszonylag sok meleg ismerősöm van. esetleg menj a sugar shopba ha pesti vagy, ott főként meleg felszolgálók dolgoznak:D
2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az internettel az a bajom, hogy ott ugye az első találkozásnál kimondjuk, hogy ismerkedünk. Emiatt sokan már az elején nagy elvársokkal vannak, amikor még semmit nem tudunk egymásról.

Ezzel szemben ha például sportolni járunk együtt, akkor ott csak haveri alapon dumálunk, és sok mindent megtudunk egymásról, anélkül, hogy direkt ismerkednénk és elvárnánk egymástól bármit. Ha így kialakul a kölcsönös szimpátia, akkor kimondhatjuk, hogy járunk, és csak azután várunk el egymástól dolgokat.


A kérdésem az, hogy milyen meleg társaságokat ismertek, amikhez lehet és érdemes csatlakozni.

2014. jan. 8. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
interneten sem kötelező komoly kapcsolat reményében beszélgetni. pl. a mostani barátommal kimondottan csak egyéjszakás dolognak indult, de az első éjszaka végére mindketten úgy éreztük, hogy kicsit többről szól a dolog...és ez volt 5 éve. :)
2014. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ezen mostanában már én is sokat gondolkodtam. Igaz nekem a netes-társkeresős ismerkedés azért nem nagyon jön be, mert túl sok a külsőre (vagy/és) belsőre fogyatékos.

Amit pedig előttem írtak hogy alkalmiból tartós, hááááát, nem tudom. Szerintem ez embertípustól is függ, mert aki nem alkalmizik, annak ez nem nagyon fog működni.

2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!