Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom, ha egy csinos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom, ha egy csinos lány cirógatja a nyakamat, alkaromat, mellkasomat, bármit. Hogyan lehet egy ronda pasinak mindenféle háttérgondolat gerjesztése nélkül rávenni csinos lányt vagy lányokat, hogy azok simogassák őt?

Figyelt kérdés
A kérdés nem fake. Nem szexelni akarok, csak ezt. Nagyon szeretem. Ronda pasi vagyok, nem is próbálkozom lányoknál. Pedig nincsenek háttérgondolataim ez ügyben, ezt el mondom nekik mindig. Mégsem akar egyik se simogatni engem, akármit is mondok nekik. Pedig csak egy gesztus lenne a részükről, rendesek lehetnének. Mit lehet tenni? Fizetni érte?
2014. jan. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha megkérsz egy k**vát, tuti megcsinálja... De amúgy megértem, hogy ezt a lányok nem akarták, ez már olyan intimitás, amit nem szokás a párunkon kívül mással csinálni.
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez még nem intimitás, nem a nemi szervemet vagy a fenekemet mondtam, hogy azt simogatták. Ez csak egy szép gesztus lenne a részükről, nagyon örülnék ennek, de nem képesek az empátiára azt látom.
2014. jan. 8. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

az intimitás nem a farkadnál kezdődik!


Fiú vagyok, de totálisan megértem, ha senki nem akar simogatni egy szolidan nőgyűlölő, kesergő palit...

2014. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!