Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig ilyen példákkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ilyen példákkal dobálóznak a csajok a ronda pasiknak, hogy ha ez a pasi (kép) is így meg tudott változni, akkor igenis ti, ronda fiúk is ilyen jó pasivá tudtok változni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez abszurd. Mert itt jó az alapanyag és abból ki lehetett ezt hozni. De egy nagy kilincsorrú, nagyfülű, kopaszodó srácból nem hiszem, hogy ilyen pasit lehetne csinálni? A lányok miért vannak ilyen szinten eltévedve? Mind, az összes. Mert mindig azt mondják, hogy változz meg, utána tapadni fognak rád a csajok, meg nem a kinézeteddel van a gond stb.


[link]


2014. jan. 8. 21:02
 1/8 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Mindenkinek más a ronda.
2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a bal oldali?
2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat változtam, kb ugyanígy 2 év alatt. De sohasem kéne olyan lány akinek akkor nem kellettem :D bosszú;) 16f
2014. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az más, de én már nem változom, 25 feletti vagyok.
2014. jan. 8. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon kevés olyan pasi van akiből nem lehetne jó pasit kihozni, de ha valaki abba tartozik, akkor sajnos az szívás, de olyankor fókuszálni kell más erősségekre, kizárt hogy valakiben semmi ne legyen jó
2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező köszönöm, hogy megihletett a másik kérdésnél a válaszom, és még a képet is felhasználtad :D

Szerintem nincs olyan ember, akiből legalább egy elfogadható szintet ne lehetne kihozni. Engem is megáldott a jó Isten szinte mindennel, ami elcsúfíthatja a fejem, de mégis kitudtam magamból hozni egy olyan szintet, amivel még tetszek is pár embernek.

2014. jan. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NEm tudom en ujabban a csalados anyukak erdeklödeset keltem fel, van egy olyan kor a csajoknal amikor meg tele vannak elvekkel amit betartanak aztan ahogy öregszenek ugý döntik is le öket...
2014. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közbe vámpír lett a gyerek o.O

Vagy csak ráborult a mész.

Amúgy én elhiszem,hogy lehet változni, de csak külső segítséggel. A család, a barátok próbálnak kedvesek lenni és ezért nem mondják ki az igazat. Ezzel szemben, ha valaki talál egy embert aki kedveskedés nélkül segít neki, (persze elismeri, hogy változik és javul) elmondja, hogy mit hogyan kéne csinálnia akkor megoldható.


Sajnos én nem találtam ilyen embert, ezért nem nagyon sikerül változnom és az anyagi körülményeim se a legfényesebbek, hogy bármit megtehessek a siker érdekében.

2014. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!