Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen külsővel sok lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel sok lánynak tetszhetek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 10. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez már beteges szerintem, de vannak olyan lányok/nők, akiknek bejönnél.
2014. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
bár a fejed nem látszik a képen, de tudom hogy néz ki. a sok cucctól fel van dagadva. deformált. ez sok lánynak nem tetszik. ne szedjél semmit és úgy gyúrj. kicsit összeesel, de több lánynak fogsz tetszeni, mint így felfújva.
2014. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
van esélyed :D
2014. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd ezt meg 10-20 év múlva is...
2014. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elég nagy a fejem, fel is van püffedve. De én inkább a testemmel akarok csajozni, a fejemmel nem, az ronda. Viszont fullosan öltözöm. Sokan megnéznek, ha izompólóban járkálok. De nem jönnek oda hozzám, én meg nem menni oda hozzájuk.
2014. jan. 10. 09:56
 6/18 anonim ***** válasza:
"De én inkább a testemmel akarok csajozni, a fejemmel nem, az ronda" nem hiszem, hogy a fejed ronda, a tested viszont több mint elég. felesleges.
2014. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, erősen túlzás már.

Amúgy ne a testeddel akarj hódítani, hanem a személyiségeddel. Senki sem akar egy felfújt hústömeggel járni, ember kell nekünk. De kinek mi.

2014. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én frászt kapok a felsőtestedtől, már ne is haragudj.
2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
fujjfujjfujj
2014. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hasra még kicsit gyúrhatnál, nincs kontrasztban a többivel
2014. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!