Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek van kedve ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van kedve ismerkedni? 19/F

Figyelt kérdés

Ide tényleg csak végső elkeseredésemben írok

Eléggé félénk természet vagyok,nem nagyon van bátorságom,hogy csak úgy leszólítsak lányokat.

Elte bölcsészkarra járok,de ott se szólítottam le még senkit,illetve nem találtam olyan lányt akibe beleszerettem volna

Ja és ehhez az is hozzájárul,hogy eddig egy kapcsolatom se volt és egyetlen pozitív tapasztalatom(ilyen téren) lányokkal.


Néhány dolog rólam:

"Tipikus bölcsész vagyok,kissé szétszórt figyelmetlen,lusta,de kedves,ha már jobban ismerek valakit,barátságos, emocionális(vagyis sokszor megérzem,ha másnak problémája van és igyekszem segíteni rajta)

Az állatokat is szeretem(főleg a kutyákat)

A hobbiaim az olvasás és igen a a számítógépezés. Van pár számítógépes játék,amit ismerek. Ezen kívül szeretem a Star Warst, Gyűrűk Urát és a Harry Pottert

Ami a bulizást illeti: Én úgy szoktam fogalmazni,hogy "antipartyarc" vagyok, nem szeretem a hangos zenét a tömeget és nem szeretek mértéktelenül inni sem. Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok hajlandó alkalomadtán elmenni ilyen helyekre,csak azt,hogy szívesebben megyek máshová(mozi,színház,(klasszikus) koncert).

Ami a külsőmet illeti, nem vagyok egy Adonisz,de elég tűrhetően nézek ki, és engem sem elsősorban a külső érdekel.



2014. jan. 10. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, de nem veled.
2014. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telefonszexelni van kedvem,az megfelel?
2014. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze h van, ha gondolod írjál :)
2014. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj :)
2014. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!