Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan szemét mocskos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan szemét mocskos dolog, hogy azért szeretek randizni, hogy meghívjanak? Kicsit se értetek meg engem?

Figyelt kérdés

Szerencsére a pasik szeretik meghívni a nőket. Úgy érzik kis naivak, hogy ezzel megnyerhetik a kegyeinket. Ezért én imádok randizni, azért hogy meghívassam magam, így minden hétre több meghívás érkezik, egy hónapba több vacsira is meghívnak. Persze azokkal a pasikkal nem kezdenék.

Tudom lehet mocskos dolog, meg szemét dolog, de ha ilyen hülyék a pasik, akkor miért ne használjuk ki őket?

Ilyen világban élünk ez van, aki erősebb az győz és bizony a szexualitás manapság hatalom a nőknél :)

Szóval szerintem kicsit meg lehet érteni engem.


2014. jan. 10. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem provokatív jellegű a kérdés?:D
2014. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is csak egy ósdi provokáció, bár tény, hogy vannak ilyen felfogású hölgyemények... az ő gondja baja, ha lélekben szegény, mert ezen a világ összes pénze és vacsora meghívása sem segít :/
2014. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a kérdező kisfiú
2014. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Te legalább bevallod.
2014. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez szerintem nem mocskos dolog, hanem buta és igénytelen. Akármilyen emberrel eltölteni időt, csak mert fizet, az igénytelenség szerintem.


28/f

2014. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
nemtom, nekem nincs az a drága vacsora, amiért eltöltsek 2 órát olyannal, akit nem kedvelek:D
2014. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért jó a kellemes séta a parkban :D
2014. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7es, ja:D természetes szelekció:D
2014. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező...ŐSZINTÉN mennyi igaz ezekből?

-nemlehetsz több 23 nál

-igaz hogy meghívnak néha randizni, de direkt eltúloxtad azt amit ide írtál

- kb 3olyan volt hogy kihasználtad a csávót

- volt olyan pasi aki erre rájött, és őis és a barátaid is ri.@ncnak tartanak

- aránylag ronda vagy, és dagadt...ezeket is azért írtad hogy látatlanban szépnek és kívánatosnak tituláld magad...vagy egyátalán nemcagy tisztába magaddal, és csak csodálkozol miért csak a lúzer pasiknak kellesz. Ezért próbálsz túlozni dolgokban, és gonosznak, ri.@ncnak állitani be magadat, hogy hátha így többen buknának rád.


Ha ezekből valami is igaz, vagy netán az összes, írj légyszi egy üzit.


Csók

2014. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szexualitásod használod, hogy anyagi javakat szerezz másoktól? Egyszerű prostituált vagy. Ha képes vagy így a tükörbe nézni, onnantól kezdve a te gondod...
2014. jan. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!