Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok többségének a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többségének a való életben is csak addig nagy a szája, hogy nem fekszik le olyan pasival, aki nem tetszik neki, amíg az le nem pakolt ott helyben neki több száz ezer ft-ot a menetért?

Figyelt kérdés

Mert én olvastam itt ma egy cikket:


[link]


Persze ez más dolog, itt nagyban mennek az üzletek. De itt is erkölcsönek tűnőek a lányok, ha kérdezgetik őket. Aztán ahogy pakolgatják le eléjük az ezer eurókat, úgy kezdenek engedni az elveikből. Sok más magyar lányra igaz lehet ez? Sőt, akár még egyes gyks lányokra is (tudjuk, hogy ők soha 10 millióért sem feküdnének le egy ronda pasival)?


2014. jan. 11. 17:33
 1/3 Költőnő? ***** válasza:

sztem ehhez azért gyomor kell:(

nem kevés :(

2014. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én anno még a Coroban beszéltem egy stricivel haverom által aztán mondta már akkor h mik mennek meg h nagyon sokáig nem kell háborgatni a nőket, mert a pénz megszédíti őket.

Szal soknak valóban a szája jár, de mikor leraknak elé x milliót akkor már látszik a fején, h agyal.

Főleg ha pénzszűkében van.

2014. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

sztem ezek a modellkék meg celebecskék azért mennek el dubajozni, mert semmi máshoz nem értenek, csak a testükből megélni.

Fénykorukban megszoknak egy bizonyos életszínvonalat, aztán ilyen-olyan okból leszálló ágba kerülnek.

Nem hívják őket interjúkra, műsorokba, nem kapnak felkéréseket, ergo csökken a bevétel. Viszont ugye van sztem egy státuszuk, amiből nem szívesen engednek és inkább titokban egyéb kereseti lehetőségek után néznek.

Van aki nem tud méltósággal "megöregedni".

2014. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!