Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddigi legcikibb randid?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi legcikibb randid? Miért? :D

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 18:23
 1/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

vakrandi volt és hihetetlen unalmas volt a srác. Nadrág cickóig felhúzva, ráadásul azt hitte, karolgatnia kell, míg a metróhoz kísért.

Muszáj voltam neki megmondani, h nem fog menni.

2014. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt téma a sráccal. Btk-s volt én programozó. Egyetlen közös volt bennünk, hogy szerettük a verseket. De arról nem beszélgethettünk órákon át. Szóval egy idő után jöttek a kínos csendek, amikor egyre hosszabbak és hosszabbak lettek. Szörnyen éreztem magam, szerintem ő is, alig vártam, hogy haza mehessek. :D
2014. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira untattam a csajt, hogy lebaszta a poharat az asztalra és elviharzott. Lehet, pont Költőnő volt az. :)
2014. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első randira mentem, és leszakadt a táskám pántja (de úgy tőből, hogy már javítani se lehet). Idő és pénz hiányában csak egy közértbe tudtam beugrani egy nejlon reklámszatyorért, hogy legyen hova tennem a táska tartalmát. :)
2014. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vakrandi, de akkora szerencsétlen voltam, hogy szilveszter éjszakán 22:00kor inkább hazament:D:D
2014. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
#3 nem hinném, olyat senkivel nem tennék :)
2014. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
vakrandi.. :D és ha nem lenne elég 1 fejjel alacsonyabv volt nálam :D nem volt téma.. és a randi végén meg akart csókolni sajsnos nem ért fel.. én meg "nem vettem a lapot mit akar" :D
2014. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Internetes ismeretség, neten szimpi volt, aztán valahogy kiderült, hogy mégsem az :D Egyik dolog hogy 2-3 éves képet küldött, és élőben teljesen másképp nézett ki - de ezt még megbocsájtottam volna, ha normális. De állandóan csak magáról beszélt, kb. leszarta, hogy én is ott vagyok...így annyiból állt, hogy hallgattam, ő milyen csodálatos, és még a végén kijelentette, hogy "máskor is szívesen eljön velem"- mintha ezzel tenne szívességet :D Borzalmas volt, alig vártam hogy hazamenjek.
2014. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Második randi volt. A Duna parton sétáltunk, meleg nyári nap volt. A rakpartnál volt egy lépcső, amin le kellett menni, hogy közelebb érjünk a vízhez. Kicsit mögöttem sétált én meg megbotlottam egy kőben és hason lecsúsztam a lépcső aljáig. Szerintem nem tudta, hogy nevessen vagy sírjon. :D Gyorsan felsegített és megkérdezte, hogy jól vagyok-e. A legjobb az egészben az volt, hogy pár napnyi ismeretség után megcsodálhatta a fenekem, mert szoknyában voltam az ominózus napon, ami a nyakamig felcsúszott:D Utána próbálta elterelni a témát, de annyi kellemetlenül éreztem magam, hogy már nem tudtam ellazulni. Fúú azt az érzést senkinek se kívánom :D

De nem is baj, mert utána úgyis kiderült, hogy gyökér volt. :D

2014. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe jártam amikor egy srác akit régebbről ismertem elhívott randizni . Moziban mentünk , mire odaértünk már kólával és popcornnal és a jegyemmel várt ,zavarban is voltam , mert nem akartam , hogy ennyit költsön rám , ilyenkor mindig úgy érzem , tartozom neki.Kiderült ő is úgy gondolta , hogy viszonozni fogom a szívességet , mert ahogy elkezdődött a film ,egyre közelebb dugta a fejét és megpróbált megcsókolni. Én amúgy is illetlenségnek tartom , hogy moziban egymás szájába másszunk plussz alig tartott a randi 10 perce tehát elutasítottam .Kis idő elteltével elégedetten nyugtáztam , hogy abbahagyta az ostromlásom , így nyugodtan néztem a filmet..erre érzem , hogy a kezét a lábam közé csúsztatta. Hatalmasat ugrottam ráadásul az innivalómat sikerült kiborítanom a nadrágomra, a táskámra és az előttem ülők kabátjára, mivel a székük háttámlájára akasztották. Nem is akarom leírni , milyen kínosan telt a maradék egy óra . Utána megköszöntem a meghívást , de leszögeztem , hogy nem szeretném tovább folytatni .
2014. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!