Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tanácsokat tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat tudtok adni? 19F

Figyelt kérdés

19 vagyok, van egy lány akiről tudom, hogy bejövök neki, minden rajtam áll. Viszont kevés a csajszi önbizalma annak ellenére, hogy nagyon jó csaj és igazat megvallva nekem is tökösebbnek kell lennem.

Mindenféle tanács jól jön, köszönöm! :)


2014. jan. 13. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos ahogy írtad, minden rajtad áll. Legyél tökösebb és kész! :)
2014. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először is ne akarj tökéletes lenni köpj a szemébe csavarj le neki néhány pofont közbe ordíts hogy te büdös ri..anc majd erőszakold meg , aztán ha befejezted súgd a fülébe hogy szeretlek és 1 életen át együtt lesztek.
2014. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anna0905 ***** válasza:
#2-es egy kicsit erőszakosan kezdted nem? De a vége szép volt:) Szerintem is csak legyél bátrabb és mondd meg neki hogy tettszik meg hogy szereted. Nem olyan nehéz:)
2014. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# vagyok" viccet félretéve nem össze szedni lesz nehéz hanem megtartanod valami különös indoknál fogva minden nőben él a szemét pasik gondolat meg az úgy is megcsal, ha ezeknek nem teszel eleget vagy nem kerülsz kétes szituációba unalmas leszel a nők szemében persze ez általánosítás mindig akad kivétel minél idősebbek annál inkább a jófiú tipus jön be nekik, meg a fene tudja sosem értettem őket igazán ha törődöm velük leszarnak ha bunkó vagyok imádnak .... jah szóval odamész megmondod hogy jólnézel ki lassan átöleled és lekapod ha nem akarja úgyis hangot ad neki vagy bármi légy kreatív és magabiztos.
2014. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!