Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak egy fiatal lányt randira úgy, hogy ne higgye azt, hogy meghúzni akarom?

Figyelt kérdés

helyzet:

pasi 37, lány 20

én, a pasi randiznék vele, de mostanság a fiatalok bevették azt a marhaságot, hogy minden pasi szexet és cask szexet akar (ami persze hülyeség, de hát ezt hiszik).


Tehát hogyan?


2014. jan. 14. 04:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért ne higyje azt, hiszen tényleg azt akarod.
2014. jan. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
húúú..jó nagy korkülönbség...így még ez se nagyon segít azon, hogy ne higgye azt... (Tapasztalatból mondom, én is randiztam idősebb pasival) Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha megmondanád neki, hogy szeretnél vele randizni, szeretnéd őt megismerni és szerintem nyugodtan mondhatod, hogy nem csak szexet akarsz. Első pár alkalommal hívd moziba, kávézóba...szóval olyan helyre ahová nem szexelni megy az ember....
2014. jan. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
#1 Fiatal, aki bevette: detected.
2014. jan. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem Sanyi a neved?:D


Próbálj meg elkezdeni csak úgy ismerkedni vele. Ha megismer és utána hívod el talán nem fogja azt hinni, hogy csak dugni akarsz.

2014. jan. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

de nem azt akarom.


csak vele szeretnék tölteni egy kis idôt néha, szeretnék törôdni vele, tudjátok van, aki adni is szereti a kedvességet, nemcsak kapni, s annak örül, hogy feldobta a másik napját.

2014. jan. 14. 04:51
 6/24 A kérdező kommentje:
már ismer, nem tudok vele elkezdeni ismerkedni
2014. jan. 14. 04:51
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha meg ismer, akkor egyszerűen hívd el. Nem tudsz mást csinálni. Te ha randira hívsz valakit, akkor mindig hozzáteszed, hogy szexre kell avagy sem?

Elhívod különböző programokra, aztán mikor már a tizedik alkalommal sem nyúlsz a bugyijába, csak rájön magától, hogy nem megdugni akarod.

2014. jan. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nem akarok lemaradni ezekrôl a randikról csakmert esetleg azt hiszi, hogy azt akarom. ezért úgy kéne csinálnom, hogy amennyire lehet, ez meg se forduljon a kis aranyos buksijában
2014. jan. 14. 05:36
 9/24 A kérdező kommentje:

az úgy nem helyes, hogy "nem cask szexet akarok".


egyáltalán nem szexet akarok!

2014. jan. 14. 05:52
 10/24 anonim ***** válasza:
Ebből a szánalmas stílusodból pedig pont az jön le, hogy ez a célod. A kérdést azért tetted fel, hogy tippeket kapj arra, hogyan hitesd el vele, hogy ez nem így van :)
2014. jan. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!