Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt nem értem, akk most miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem, akk most miért nem keres?

Figyelt kérdés
Volt már 3 randim a lánnyal, az utolsó kettő csókolózással zárult, eddig én kerestem őt, én írtam rá, megbeszéltünk egy következő találkát, de nem szögeztük le hogy mikor. Eddig én írtam rá, most már neki is kéne nem, vagy én látom rosszul?

2014. jan. 14. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Bejött egy uj madár a képbe, és valószinűleg lefoglalja magát vele egy konkrét időponttal:D
2014. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik akkor írj rá te:-)
2014. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon hiányzik, kb minden 15dik percben megnézem hogy írt-e :)
2014. jan. 14. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a lány arra vár, hogy te írj :D
2014. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elhatároztam nem írok, ha érez irántam valamit akk neki kell keresnie.
2014. jan. 14. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy kapcsolat elején én sem írnék rá, vagy hívnám fel a pasit. És a 3 randi igencsak ez elejének számít, még kapcsolatnak sem nevezhető.

Tehát hívd fel te őt, gondolom arra vár ő is, és nem érti, miért nem keresed többet.

2014. jan. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő egy olyan lánya aki elvárja, hogy udvaroln neki. Mi itt a gond? Ha állandóan hivogatna meg mondana neked, hogy teszel es lelátók feküdni veled akkor meg ribinek nevezne a többség. Irj neki hidd el o is arra var hogy valaszolhasson
2014. jan. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj neki!Te vagy a pasi neked kell keresned hisz ez még nagyon a kapcsolat eleje...sőt még csak alakulóban van.Ha nem keresed azt fogja hinni,hogy nem érdekled.Várja,hogy írj és nem érti ,hogy miért tűntél el.Szóval keresd!!
2014. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen balfékpasik miatt lesznek a lányok rámenősebbek...aztán meg az lesz a baj.

6-os voltam

2014. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, te látod rosszul.
2014. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!