Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá merjek írni? Jó lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá merjek írni? Jó lenne hallani a kívülállók véleményét is! (15/L)

Figyelt kérdés

nagyon szerelmes vagyok egy velem egyidős fiúba. 5-6órákat is el tudunk beszélgetni egy jó témáról. viszont van egy bökkenő. sosem beszéltem vele élőben, pedig eléggé sűrűn látjuk egymást. most éppen ezen kaptunk össze.....facebookon persze :/...ő kötött belém ezzel. ráírjak ezek után? ..már 12 nap eltelt azóta és ő nem keresett még. azt mondta nincs az ég világon semmi baja sem velem.

nem mondta hogy ha még élőbe nem beszéltünk akkor menjünk ki valamerre...vagy azt hogy kopjak le. szerintetek? mennyi esély van rá hogy kibéküljünk és mennyi esély lehet rá hogy összejöjjünk?



2014. jan. 15. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj rá, de ne beszélgetést kezdeményezz, hanem egyszerűen csak kérdezd meg, van-e kedve találkozni valamikor. Vess fel akár program ötletet is (beülni egy kávézóba/cukrászdába stb.). Ha benne van, akkor van esély, ha elutasítja, akkor hiába küzdenél érte.

Nagyon fontos, hogy élőben is ismerjétek egymást, tudjatok beszélgetni. Egy kapcsolatot nem lehet fenntartani a facebookon, nagyon sok olyan tényezőnek van szerepe a vonzalomban, amik csak személyes találkozókon vannak jelen. :)

19L

2014. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerem a helyzetet, beszélgetni nagyon egyszerű órák hosszat, viszont van aki nem mer előrébb lépni, a srác is ilyen lehet. Ha valamit szeretnél ebben a felállásban, akkor neked kell most megtenni, utána lehet felbátorodik.

21/F

2014. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia:)) Egyetértek az előttem lévőkkel..Neked kellene szerintem lépned és megkérdezni nem-e találkoztok valamikor valahol..És, ha elutasítja akkor tényleg nem érdemes érte küzdened...De most próbáld meg..:)
2014. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!