Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy valakit ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakit ne érdekeljen a csajozás? Normális az?

Figyelt kérdés

Mármint, nem azt kérdem, hogy van-e mert persze hogy van, de hogy normális ez?

Hogy valaki úgy van vele, hogy nem töri magát azon, hogy barátnőt szerezzen? Akár egész életén át? Megvan csajok nélkül?



2014. jan. 15. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A kiskutyám néha több szeretet ad mint akármelyik nő.. Pedig szinte nem adsz érte neki semmit..

Asszem ezzel mindent elmondtam.

2014. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg csajok nélkül, csak bemagyarázza magának, hogy megvan nélkülük. Valószínűleg sok csalódás érte.
2014. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok, hogy a sok visszautasítás, reménytelen szerelem után nem igazán töröm magam. Nyitott szemmel járok, de közel sem töröm magam annyira, mint 1-2 évvel ezelőtt

19F

2014. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem most a molekuláris sejtbiosz jobban izgalomban tart, mint bármelyik lány. Nem csoda, nehéz tárgy, és ha megbukok...
2014. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jéé én is pont a molekuláris biológiára gondoltam :)) csak én a lányoldalról vagyok és még nem konyítok hozzá annyira mint szeretnék. na de h a kérdésre is válaszoljak, sőt még ilyen csajok is vannak, akik nem görcsölnek rá. persze szeretek fiúkkal megismerkedni, de inkább intellektuális partnernek tekintem őket, mert csak kevés nő van, akivel ugyanezt megtehetem :) ugyanis állati sok nő idióta (jóó, persze sok pasi is, de akkor is...) mondjuk még fiatal is vagyok, de idősebb koromban sem hinném, h epekedni fogok egy kapcsolat után...
2014. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát van olyan, hogy aszexuális. Én 32 évesen, csalodások után is, 2-3 évet huztam a dolgot és foglalkoztam a nőkkel de mindhiába. A férfinak kell a nő, felcserélheted karierrel, de akkor is az üres lakásba jössz haza esténként. Haverokkal lehet menni ide oda, utazni a világban, de megunod azt is, legalábbis én nagyon ráuntam. Látod magad körül, ahogy házasodnak az ismerősök neked meg mondjuk még barátnőd sincs és az idő mind telik. Akármennyi csalódás érjen, azért még hiányzik az embernek a nő.
2014. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6: a sejtbiosszal vagyunk kapcsolatban :D
2014. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen. Aki meleg és aki aszexuális (bár szerintem még őt is érdekelhetik a nők, csak nem szexuálisan). A többiek csak azért mondják, mert nem sikerül nekik.
2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szergej55 ***** válasza:
Én perpillanat pont szarok a csajozásra. Nekem úgyis csak egyvalakit kell találni, ő pedig jönni fog majd. Ha ezen görcsölnék, úgysem sikerülne, aminek pedig semmi értelme, hiszen férfi lennék, nem valami remegő szánalom.
2014. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!