Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában miért kell olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért kell olyan gyakran egy pasinak jobban kinéznie az adott lánynál, hogy az a lány férfiként tekinthessen rá?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mostanság nem túl szépecske lányok is legtöbbször csak akkor hajlandóak járni egy pasival, ha az fiúként jobban néz ki, mint ő lányként és így fel lehet rá nézni. Tehát nem intelligencia, magabiztosság, kisugárzás, ész stb ami miatt manapság és 15-25 közötti lány fel tud nézni egy pasira, hanem az az erény, ha ő pasiból jobban néz ki, mint ő nőként. Persze van ellenpélda is, hogy ocsmány pasi van csinos lánnyal, de ez egyre ritkább, régebben ők voltak többen, most viszont ezek a cicafiúk vannak legtöbbször lányok (szép, csúnya, stb) oldalán. A csaj meg büszkén megy mellette.
2014. jan. 18. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
édesem ez a világ. megszoksz vagy megszöksz
2014. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de egy pasi nem lesz 20 felett egyik pillanatról a másikra sem helyesebb, sem magasabb. Vagyis nem tudok még erről a csodaszerről.
2014. jan. 18. 18:02
 3/4 ameoland ***** válasza:
érdekes meglátás és látok benne rációt, de okosat sajnos nem tudok hozzászólni. csak saját tapasztalatból mondom, kicsit sarkítva.. de engem, mint a férfiasabb férfit is inkább a csúnyább csajok céloznak meg.
2014. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyent még nem láttam, de ha igaz, akkor egy szó: hülyék!
2014. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!