Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mikor hívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mikor hívjam fel legközelebb?

Figyelt kérdés
Péntek délután volt az első találkozónk ami jól sikerült, sokat beszélgettünk, nevettünk és több órán át együtt voltunk. Komolyabb dolog egyelőre nem történt, de első találkozónak tökéletes volt így abban maradtunk, hogy valamikor megismételjük. Este küldtem neki egy sms-t amiben leírtam, hogy jó volt vele és remélem hamarosan újra találkozunk. Erre kedvesen válaszolt is, hogy ő is hasonlóan jól érezte magát és aranyosan kellemes hétvégét kívánt. Mivel jövő hét közepén mindkettőnknek vizsgái vannak, arra gondoltam, hogy hétfőn hívám fel és kérdeznék rá arra, hogy a hét vége felé nem csinálunk-e valami közös programot, majd pedig ha szerdán mindketten végeztünk egy újabb hívás keretében megbeszélnénk a konkrét helyet és időpontot. Ha hétfőn keresem őt újra az ugye még nem késő?
2014. jan. 18. 19:23
 1/6 anonim válasza:

Nem igazán értem, miért gyakorin teszed fel ezt a kérdést, ilyesmit tudnod kéne magadtol is.

De ha már feltetted megválaszolom.

Szerintem fb-n is tudtok beszélgetni feltéve ha van nektek bár a mai világban mindenkinek van. A korodat egyébként nemirtad le.

Amúgy ha nem lenne fész, szerintem a hétfő az ugy jó, ha felhivod.

19/L

2014. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel itt a kérdést, mert kíváncsi voltam arra, hogy mások (például lányok, nők) mit gondolnak arról ha nem rögtön másnap támadom le a lányt hanem később keresem csak. Mivel nem szeretnék úgy tűnni a szemében mint aki ráakaszkodik a másik emberre és azt sem szeretném, hogy esetlegesen úgy gondolja nem fogom többé keresni így gondoltam megkérdezem az ide válaszolók véleményét. Facebookon mindketten fent vagyunk, de ott nem igazán tudunk jókat beszélgetni, mert nem ott töltjük az időnket. Amúgy 20 éves vagyok.
2014. jan. 18. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed, hogy hiányzik, felhívod. A lányok igénylik a törődést.
2014. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen ígénylik ez igaz.
2014. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szívem szerint még aznap este felhívtam volna, mert nagyon jól éreztem magam vele és szeretném ha összejönne a dolog, de nem szeretném ha túlzottan nyomulósnak tűnnék. Ezért is küldtem neki egy kedves sms-t de gondoltam nem rohanom le rögtön a következő találkozó kérdésével egy azonnali hívással.
2014. jan. 18. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig tedd azt, amit szíved szeirnt tennél :) Nem kell 3 napot várni csak mert ez a "szabály". Hülyeség. Hidd el, ha a lány is jól érezte magát veled és tetszettél neki, egyrészt nagyon boldog lenne, ha felhívnád még akár aznap is vagy mondjuk ma, másrészt amíg nem hívod, addig kombinálni fog, hogy most már nem akarsz semmit se tőle :D Én lányként így vagyok ezzel, és mások is sokan.
2014. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!