Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Öcsém tök hülye, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öcsém tök hülye, de nem akarok beleszólni. Tennem kéne valamit?

Figyelt kérdés

Szóval az öcsém ... Eddig nem volt komolyabb barátnője, de ahogy látom nem is lesz.. Tudom, hogy az egyik csinos barátnőmnek bejön és ezt öcsémnek mondtam is! De mégse tett semmit se. Ugyanakkor a táncpartnerének is bejön akivel a szalagavatóján táncolt, ő is egy gyönyörű lány.. Ennek ellenére egy 3. után fut, akinek most pont van barátja.. Normális az ilyen???

Persze jöhet, hogy törődjek a saját dolgommal, de a család az én dolgom is.


2014. jan. 20. 23:43
 1/8 Noydra ***** válasza:

Hagyd, tényleg.

Ő élete, azzal jön össze, akivel akar.

2014. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanácsot adj neki, ne erőltess semmit. Ha okosan csinálod egy idő után rájön hogy mégis érdemes rád hallgatni és onnantól már komolyabban megfontolja a tanácsaid.
2014. jan. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod megváltoztatni? Tanácsot adsz, ha megfogadja megfogadja, ha nem, akkor meg majd rájön a maga igazára :)
2014. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

S-E-M-M-I K-Ö-Z-Ö-D H-O-Z-Z-Á!


Halálosan vérig lennék sértve, ha egy családtagom bele akarna szólni, hogy én kivel mikor és hogyan jöjjek össze.

2014. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra startol rá aki neki tetszik.Ennyire egyszerű. Nem kell ezt túlbonyolítani. Ilyenkor a szív diktál.
2014. jan. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy esetleg nem tetszik neki az a két lány? Hogy nem szimpatikusak neki? Vagy hogy szerelmes a harmadikba, akkor is, ha most éppen van barátja?

Ez nem úgy megy, hogy kinézel neki két lányt, ő meg összejön velük...

Az is szubjektív, hogy ki gyönyörű... Vannak férfiak, akiket a Föld női népességének 90%-a nagyon jóképűnek tart, de nekem egyszerűen nem jönnek be valami miatt. Simán lehet, hogy neki sem tetszenek azok a lányok.

2014. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Áááá menthetetlen szerintem, most egy negyedikkel ment el randizni :D

De azért köszönöm a válaszaitokat!

2014. jan. 23. 15:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Na összejött a harmadikkal :))
2014. jan. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!