Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóljak a barátomnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak a barátomnak, hogy a szobatársa áthívott?

Figyelt kérdés

Van egy srác, Pista, barátok vagyunk, de mindketten érezzük, hogy ez több, nagy a vonzalom, már volt hogy bepróbálkozott, de tudom, hogy egy nőcsábász, én pedig nem leszek egy a sok közül, úgyhogy elutasítottam. Azóta áthívott az új lakásába (ideiglenesen itt lakik pár hónapig), itt Gézával lakik egy szobában, és bemutatott neki. Gézának azonnal megtetszettem és eltöltöttem vele pár órát (amíg Pistának elintéznivalója volt), nagyon jól elbeszélgettünk, és megkedvelt, ezt nyíltan fel is vállalja, Pistának is mondta még mikor ott voltam. Aztán a megismerkedésünk óta bejelölt facebookon és át is hívott hozzájuk péntekre. Nagy eséllyel ott lesz Pista is, mivel ott lakik. Nem tudom, h Géza mondta-e neki, h megyek. Nem ciki, ha megjelenek ott úgy, h Pista - akivel már 1 éve jóban vagyunk - mit sem tud róla? Én Pista iránt többet érzek, Gézától nem akarok semmit, de barátnak el tudom képzelni, nagyon jó fej. Szóval írnom kéne Pistának, h megyek pénteken? Vagy hagyjam, aztán max majd meglepődik ha Géza nem szólt neki? Ha nem szólok neki, biztos mardosni fogja a tudat, h máris ilyen jóban lettem Gézával, ő pedig már nem is érdekel... a kérdés, h hogyan fog reagálni: jobbat fog teperni értem, vagy nem fogom érdekelni ezek után?

19/L


2014. jan. 21. 15:26
 1/5 anonim válasza:

fuh...hát szerintem szólj neki,de ne úgy,hogy:hé,tudod hogy áthívott Géza?

Nem,csak utalj rá,majd mondd meg,hogy téged nem érdekel ez a fiú,már más tetszik egy ideje...

Én tuti így csinálnám:) Sok sikert!:D

2014. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges. Ez Gézával a ti dolgotok, míg Pistával együtt nem vagytok, onnan lenne már az ő dolga is.
2014. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Figyi áthívott hozzátok Géza, téged nem zavarnálak?"

Azt meg ,h Pista ,hogyan reagál erre pl ,h jobban teper -e vagy otthagy azt mi honnan tudjuk? Én amikor megtudtam ,h a bnőm mással is randizgat elmondtam ,h ott az ajtó. Utána meg elmondta ,h csak azért tette mert azt hitte ,h én jobban fogok keperni ha látom ,h mennyire kell másoknak is. Az egy dolog ,h kell másoknak is de az megint más ha el is megy randizni velük.

2014. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát adott István aki nőcsábász és nem akarod neki olcsón odaadni magad, de közben mégis tetszik és szeretnéd betörni, hogy te ne csak egy legyél a sorban, hanem az egyetlen. Ezt úgy próbálod elérni, hogy felhasználod a bérlőtársát, hogy féltékennyé tedd.

Ez szemétség Gézával szemben (de látszik ezt le se szarod, mert csak az érdekelne vajon István mit szól), és ettől nem leszel elérhetetlenebb Pista számára. Ha csak megfarkalni akar, nem érdekli, hogy lefeküdtél Gézával, vagy sem. Valószínű már levette, hogy bejön neked, de legalább is sejti. Mi lenne ha keresnél mást István helyett, mert itt többre nem számíthatsz.

Vagy odaadod neki magad, lesz egy jó éjszakád, kapsz belőle egy keveset aztán ennyi.

2014. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
es melyik fog megrakni?
2014. jan. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!