Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magyarázza már el nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázza már el nekem valaki, hogy a tini lányok nagy többsége (13-14, max.15 éves korosztály) miért akar sokkal idősebb barátot?

Figyelt kérdés
25 éves leszek a nyáron, még egyetemen phd-zek, de emellett dolgozom is egy kisebb boltba. A környék tini lányai (a kérdésben említett korosztály) közül több is szerelmet vallott. Most jó értem én, idősebb pasit szeretnének, de ezt én akkor is túlzásnak tartom, hogy ennyi idősen egy 10 évvel idősebb srác után koslassanak. Van erre valami magyarázat?

2014. jan. 23. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Apakomplexus, szeretethiány, kíváncsiság, tapasztaltság.
2014. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert meg vannak győződve, hogy ők mennyire érettek a korukhoz képest és emiatt fejben hozzájuk "illő" pasit keresnek. Persze az esetek többségében ugyanolyan kis hülyék mint a fiúk ebben a korosztályban csak sajnos ezt nem tudják, meg amúgy is egy idősebb pasival jobban fel lehet vágni.
2014. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert érettnek hiszik magukat és imponál az idősebb pasi.


Te is örültél volna egy 25 éves csajnak 15 évesen..

2014. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az apakomplexus az még érthető, de a többit megkaphatják egy fiatalabb sráctól is. Nem hiszem el, hogy a 20-22 évesek között nincsenek már értelmesebbek... ha már mindenképpen időset szeretnének.
2014. jan. 23. 18:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Hallottam már sok mindent tőlük... Volt aki csak hülyéskedett, de volt olyan aki teljesen komolyan gondolta... Amikor mondtam neki, hogy kicsit más értékrendben gondolkodom, meg már eljátszadozom a család gondolatával, akkor meg következett, hogy én csak meg akarom rakni mint a tippmixet... Még a végén én éreztem magam kényelmetlenül, hogy azt mondtam neki, hogy keressen nálam kicsit fiatalabbat...
2014. jan. 23. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Éppen azért mert még kicsik.... sztárokba szerelmesek "példaképekbe" (Justin Bieber, hasonlók..) még néhány év és már majd a saját korosztályukban fognak válogatni, de addig maradnak a plátói szerelmek, ami nem is baj csak a mostani kistinik rámenősebbek.. :) 18/L
2014. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
...ezt az egészet... vehetem sértésnek?
2014. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én magyarázatot nem tudok de velem is ez van

De azt nem értem hogy az ilyen plázaribik közelednek felém állandóan, a normális lányok meg szinte mindig elkerülnek

2014. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi a helyes eljárás ilyenkor, megdugni mindegyiket, vagy elmélkedni, és gyk-n feltenni ezt a kérdést?
2014. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha nálam sokkal fiatalabb muffok cumiznák a farkam.:)
2014. jún. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!