Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi után, ha nem mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi után, ha nem mondja, hogy "majd hívlak" vagy hasonló, akkor tuti nem fog keresni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 23:25
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Gondolkodj józan ésszel....
2014. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Majd hívlak = sokszor azt jelenti, hogy nem hívják az illetőt.

Ha meg nem mond ilyesmit, akkor...

2014. jan. 23. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Még ha mondják is necces, ahogyan irtad. Na de ha nem is mondják, akkor az már ultra gáz. Szerintem ne várd hogy keres. De vannak még csodák.
2014. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mit kellett volna mondania, ha az is gáz, ha semmit nem mond, meg az is, ha mond?
2014. jan. 23. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem.

az a jó,ha nem mondok semmit,így lehet vele frusztrálni a nőt,hogy mi van most.

bizonytalanná válik,e miatt nő a vonzalmi értékem,és nálam marad a kontroll,mert vagy hívom,vagy nem rajtam múlik mit is választok,szárba szökkennek a kétség magvai a fejében.

ez meg odáig fajulhat egy jól sikerült randi után,hogy még aznap este nyitni fog a nő és küld egy jóéjt sms-t nekem mondjuk,ami hatalmas érdeklődés jelző a részéről,vagyis nyerő vagyok maximálisan és amivel teszteli is az én érdeklődésem,visszaírok-e,mit írok vissza,mert türelmetlen és kíváncsi.

2014. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sikerült a randid.Sajnálom.
2014. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!