Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mennyire vérciki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire vérciki ha egy pasi, aki 32 éves fiatalember, albérletben él egyedül, van rendes munkahelye, de csak ilyen autóra tellett neki (még van 1 millió hitel belőle, de ki fog menni havi 70 ezerrel a törlesztése) és ezzel megy randira?

Figyelt kérdés
Ássa el magát?
2014. jan. 24. 13:55
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2014. jan. 24. 13:55
 2/28 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen problémázol!?
2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
18%
Szánalmas nyomorék vagy.
2014. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igen, megmondják, hogy ennyi évesen csóró vagyok és nem tudtam összeszedni egy nagy lakásra, meg egy jobb autóra valót.
2014. jan. 24. 14:00
 5/28 anonim ***** válasza:
oszt ez kit érdekel?
2014. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Jó kis kocsi ez szerintem. Ne nyefegj, sokan örülnének, mint majom a farkának, ha egyáltalán kocsit tudnának venni.
2014. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Vannak emberek, akik itt tartanak?!

Szánalmas.

2014. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Ne érdekeljen mások véleménye, amiket tettél, azok a te cselekvéseid voltak, nem mások követelései..

Nem tudom mi bajod van az autóval, remek egy darab, szerintem nem az ára a legfontosabb, hü a tiéd csak 1.6-ba került csak az enyém meg 8 millióba..

((a tiéd terepe járó feelengü, az övé mert egy 2centis alfekvésű sportkocsi ami ha meglát egy kis havat már beragad, nem beszélve az erdei utakról.. :)))


Másoknak, még autó sem jut, és a lakbér sem sem a legjobb, és mégis randiznak, nem az a lényeg milyen gazdag vagy milyen autót van stb, mert a másik fél téged akar, veled randizik nem a vagyonoddal.. Ha arra hajt az illető akkor az már régen rossz, dobd a francba az olyan embert..

2014. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nezzel mar szet egy kicsit magyarorszagon.Sokaknak meg autora se telik.Orulj annak amid van masokkal meg ne foglalkozz.
2014. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy pont most jártam északon, ott jellemzőbb, hogy az emberek először lakásra gyűjtenek, a kocsi kevésbé fontos dolog. De ez csak egy apró megjegyzés, egyébként neked komoly baj van a fejedben kérdező, már ha ez egy komoly kérdés.
2014. jan. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!