Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az osztályomba egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az osztályomba egy lány szerintetek, hogy tudnék össze jönni vele? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Van az osztályomba egy nagyon szép lány, akiért nagyon odavagyok.

Az órákon mindig őt nézem és ő is szokott engem nézni(elég sokszor), de mindig elfordulok mert egy olyan "jaajj mit gondolhat rólam?" érzésem támad.

(De nagyon szép szemei vannak :$)

Nagyon okos, egyik legjobb tanuló az osztályba, de nem stréber és elég klassz kiscsaj és sok mindenbe ugyanaz a véleményünk, sokszor hülyülünk együtt, sokszor beszélgetünk (ha épp nem a bnőivel beszélget), Haza szoktam kísérni, meg még tudnám sorolni.

Mindig van amikor beszélgetünk és teljesen le blokkol ő is meg én is és teljesen magamhoz nem tudok térni.

Meglátom a mosolyát el felejtem minden gondom de tényleg!

Csak miatta szeretnék egy másik suliba elmenni ahova ő is akar menni.

Valaki segítsen!!!!!!!


2009. dec. 4. 22:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Biztos nagyon görcsölsz, lazítsd el magad és lépj a tettek mezejére ember, hisz férfi vagy. :D Mert nekem is volt egy ilyen osztálytársam és én nem mentem oda hozzá. Már bánom, eltelt néhány év és nem a hátrányára változott, nagyon szép lett, még szebb. Most valami 25 éves csávókával van már nagyon komoly kapcsolata és rohadt boldognak is látszik vele. Szar érzés, bár már túl tettem magam rajta, de kimaradt az életemből egy nagyon fontos lány. Te ne halaszd el. Vágod, hogy bánni fogod ugye? Kalappal
2009. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bexarom, ilyen hamar választ kaptam.

Hát köszi a tanácsokat :)

Egy jó haverommal beszéltem msnen aki elég zoral de megmondta, hogy mi a jó várjam a pillanatot kicsit dumcsizzak vele és a pillanat ottvan akkor smároljam le.

Várom még a válaszokat de nekem külön kösz.

2009. dec. 4. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg ne próbáld letámadni!

Persze, lehet smárolni, de azt ki kell várni, neki is jeleket kell küldenie, amiket észlelned kell.

2009. dec. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem mindenképp folytasd ez a hazakisérős dolgot és amikor úgy érzed,hogy megfelelő a pillanat,akkor lépj a tettek mezejére és mondd el neki,hogy mit érzel.Semmiképpen se legyen csók,mert ez a dolog még új lehet neki (gondolok itt arra,amit érzel iránta).Próbáld meg elhívni valahova egy randi keretein belül,aztán majd kialakul a dolog.

19/F

2009. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes 1 ember miatt elmenni másik iskolába. ha vége szakadna ennek a románcnak, akkor elmennél, mert nem akarsz vele találkozni?:D
2009. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, az van h kevesen vagyunk a suliba és a mi osztályunk megy el, egyik ahova mindenhogy megyünk, másik amit magunk választhatunk ki, és ez a csaj abba megy amelyikbe sok cigány van meg ilyenek én meg abba a suliba mennék, ahol ki van tiltva a sok féreg, de én abba fogok menni ahova egy a csaj.

De most nem a suli a lényeg, hanem, hogy tippeket szeretnék :)

Köszönöm!

2009. dec. 13. 16:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Majdnem hogy "muszáj" odamenni :S De én csak talán megyek oda...
2009. dec. 13. 16:02
 8/8 anonim válasza:

Figyelj! :))

Éniis így vagyok vele, csak én lány vagyok ! :))

2 éve szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba :DD mertk*rva helyes és minden stb.. xĐĐ :DD

Kb. én is így vagyok vele mint te :))

2011. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!