Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan helyet Tatán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan helyet Tatán ahová be lehet ülni rossz idő esetén?

Figyelt kérdés
Hamarosan randim lesz, azt tudom hogy jó időben mit csinálnánk, de ha elkezdene esni az eső akkor nem tudom mit csinálnánk. A barátom eléggé messziről jön szóval nem mondhatnám neki hogy "Jajj bocs esik az eső menj haza". Tudnátok ötleteket adni? Lehetőleg Tatai, vagy aki ismeri a várost. Ja és én 14 éves vagyok ő meg 15. Előre is köszi :)

2014. jan. 30. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott a főút mellett tele van beülős helyekkel. Illetve hát van egy pár ott belőlük.
2014. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ott csak éttermeket láttam és hoteleket. Nincs Tatán egy meki vagy valami kevésbé komoly hely?
2014. jan. 30. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, próbálj rákeresni a google-val: McDonalds, Tata
2014. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tatán nincs meki, viszont a buszvégen van váróterem, illetve a közelében van a közművelődési ház (nem mindig van nyitva). Esetleg még a Tatai vasútállomáson is megtudnátok húzódni.

Vagy a mahagóniba beülhetnétek enni, nagyon jó étterem! :)

2014. aug. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!